Екс-суддя “МастерШеф” Таня Литвинова вперше після розлучення шукає нове кохання: хто був її колишнім чоловіком

Зірка українського популярного кулінарного шоу "МастерШеф" вперше після розлучення висловилась про нові стосунки. Тетяна Литвинова, за власним зізнанням, вже готова до пошуку кохання

Відома українська кулінарка та зірка відомого телепроєкту “МастерШеф” Тетяна Литвинова була заміжня двічі, проте, на жаль, стосунки врешті-решт закінчились розлученням. Минув понад рік, перш ніж знаменитість знову заговорила про кохання та нові знайомства.

На честь Дня закоханих Тетяна Литвинова опублікувала вітальний допис в особистому блозі. Зірка побажала тим, хто кохає, берегти це почуття, а тим, хто шукає прощення, щастя та душевного спокою – віднайти його. Разом з тим, зізналась Тетяна Литвинова, їй здається, що вона нарешті готова до нових стосунків.

Відома українська кулінарка поділилась стильними фото в соціальній мережі
Відома українська кулінарка поділилась стильними фото в соціальній мережі

Чекатиму на справжнє… здається що нарешті готова. Вітаю всіх закоханих зі святом! Всім, хто бажає зустріти своє справжнє кохання, – удачі! Всім, хто в розпачі та розчаруванні — прощення та надії! Всім хто закоханий, бажаю тримати міцно і натхненно!

– прокоментувала знаменитість.

Тетяна Литвинова зізналась, що вже готова до нових стосунків
Тетяна Литвинова зізналась, що вже готова до нових стосунків

Крім того, відома українська кулінарка та рестораторка висловила головну істину. На думку Тетяни Литвинової, жити можна лише з коханням у серці, а все інше називається виключно існуванням.

Тетяна Литвинова вперше після розлучення з колишнім чоловіком заговорила про кохання
Тетяна Литвинова вперше після розлучення з колишнім чоловіком заговорила про кохання

Нагадаємо, що раніше знаменитість перебувала у шлюбі з російським бізнесменом Ярославом Трухановим. 2021 року стало відомо, що після дев’яти років разом зіркова пара ухвалила важке рішення розійтись. Чотири роки Тетяна Литвинова зустрічалась зі своїм майбутнім колишнім, а п’ять років вони жили в офіційному шлюбі.

Своїм шанувальникам знаменитість повідомила новину, поділившись дописом у соціальній мережі. Зірка, запобігаючи поширення можливих чуток, заявила, що в розлученні не винен ніхто – ні вона, ні її тепер колишній чоловік. Разом з тим, додала Тетяна Литвинова, рішення розлучитись було важким для обох.

Поділитися статтею

Зараз читають

Українські зірки, які брали великі кредити

Хто з українських зірок загруз у великих кредитах: Павло Зібров, Лілія Ребрик та інші...

Незважаючи на високі гонорари в сфері шоу-бізнесу, навіть зірки беруть кредити, причому на звичайні речі як і всі звичайні люди.
Наталя Могилевська зізналася, що погладшала

Наталя Могилевська блиснула своєю “ущелиною” в міні білого кольору: зазиває чоловіків

Українська співачка Наталія Могилевська останнім часом вибирає такі наряди, які потім ще кілька днів обговорюють.
Імена з лихою долею

Імена нещастя: 3 жіночих імені з лихою долею

У це можна вірити чи ні, але факт залишається фактом: є народні повір'я, пов'язані з конкретними іменами, у яких погана слава.
Кому доплатять до пенсії 300 гривень?

Який категорії пенсіонерів в Україні запровадять доплату до пенсії у 300 гривень і коли...

З жовтня 2022 року в нашій країні буде запроваджено доплату у сумі 300 гривень, для тих пенсіонерів, яким виповнилося 70-75 років.

Популярне за тиждень

Популярне