Чи спілкуються з колишнім колегою “кварталівці” Кошовий, Пікалов, Олена Кравець: нині він працює президентом

Багато років поспіль артисти студії "Квартал 95" виступали спочатку на теренах росії, потім перебралися в Україну. Звісно, дружили сім'ями і разом проводили не лише робочий, але й вільний час. Після обрання Володимира Зеленського Президентом ситуація кардинально змінилася.

Євген Кошовий

Звісно, журналістів, що спілкуються з теперішнім художнім керівником “Кварталу” конче цікавить, як Женя підтримує стосунки з найкращим другом. Лисий зізнався, що вони регулярно обмінюються СМСками і навіть з дружиною Ксюшею одного разу бачилися з Зеленським, але подробиць він не може сповістити.

Євген Кошовий був найкращим другом Володимира Зеленського

Кошовий певен, що через надмірну зайнятість Володимир спить не більше 20 хвилин, оскільки й раніше не був соньком – щоб відновити сили йому вистачало 4 годин.

Олена Кравець

Услід за своїм сценічним чоловіком пішла на іншу роботу і єдина жінка “Кварталу 95”, але про старих друзів не забула. Звісно, поспілкуватися особисто з першою особою країни їй в теперішній час не вдається.

Олена Кравець грала на сцені роль дружини Володимира Зеленського

Олена відправляє Володимиру текстові повідомлення, але не цікавиться в Президента, коли закінчиться війна. Віддає перевагу чомусь обнадійливому, щоб морально підтримати. Іноді Кравець відправляє куму меми про нього, на що він зазвичай відповідає смайликами. Багато хто звертається до знаменитості з проханням передати щось Зеленському, але ж вона бачить колегу виключно по телевізору, як і інші.

Олександр Пікалов

Спілкування з Зеленським для криворіжця було не завжди гладким. Вони часто сварилися через роботу. Одного разу навіть цілий рік не розмовляли. Пікалов був категорично проти політичної кар’єри товариша.

Олександр Пікалов частенько сварився з Володимиром Зеленським

Зараз вони теж практично не спілкуються, хоча на свята іноді зустрічаються. Нового номеру телефону Президента Пікалов не має. А от помічник очільника держави Сергій Шефір регулярно цікавиться контентом “кварталівців” і деякі сценки не радить випускати в ефір.

Поділитися статтею

Зараз читають

Скільки у 2022 році отримуватимуть пенсію пенсіонери в Україні?

Хто в Україні у 2022 році отримуватиме пенсію понад 6000 гривень

Як видно з вищесказаного, найбільше в нашій країні отримують пенсії судді. Їм пенсію нараховують за системою, яка не застосовується нікому.
Принцеса Діана і Кейт Міддлтон

Люди божеволіють від реплік обручки принцеси Діани за 100 тисяч фунтів стерлінгів

Люди «збожеволіли» в пошуках реплік кільця, яке зараз належить Кейт Міддлтон.
Дмитро Дікусар мав два великих кохання на паркеті

Весілля хореографа Дікусара з Іриною Білик й Оленою Шоптенко: за ким із них досі...

Дмитру Дікусару приписують романи з усіма його партнерками на паркеті. Та справжні любовні стосунки сталися в хореографа лише з двома зірками – Оленою Шоптенко і Іриною Білик.
Дивні події

Події на дорогах, які не могли відбутися в принципі, але вони сталися: 29 дуже...

Дорога завжди непередбачувана, навіть на звичному маршруті водія можуть очікувати не самі приємні сюрпризи. Але іноді трапляється таке, що навіть на розум б не прийшло.

Популярне за тиждень

Популярне