У Віктора Павліка і Катерини Репяхової буде дівчинка: “Обираємо з чоловіком ім’я для нашої доньки”

Відомий український співак Віктор Павлік та його молода дружина-блогерка Катерина Репяхова поділилися, як обирають ім'я для їх майбутньої доньки.

Віктор Павлік в свої 57 років переживає другу молодість завдяки шлюбу з 28-річною блогеркою Катею Репяховою. Півтора роки назад у зіркового подружжя народився син Михайлик, з яким вони багато подорожують по Україні і за кордоном. Зараз Віктор і Катерина відпочивають в Буковелі. Молода дружина артиста ділиться кадрами з відпочинку і показує, як вони проводять там час.

Зірки люблять кататися на лижах і смачно поїсти. Під час ласування грибною юшкою між чоловіком і дружиною зав’язалася розмова про ім’я для майбутньої дочки, але Катя відмітила, що вони обирають ім’я заздалегідь, попередивши всі питання про другу вагітність.

Обираємо з чоловіком ім’я для нашої доньки. Я в нього питаю – “Як тобі ім’я Стефанія?” А він що мені каже? “Стефцю, Стефцю, ти бараболю вже викупила, Стефцю?”

, – сказали вони в кадрі.

Віктор Павлік та його молода дружина обирають ім'я для доньки
Віктор Павлік та його молода дружина обирають ім’я для доньки

Здається, Віктору Павліку не дуже сподобалось ім’я, яке обрала Катерина. Раніше дівчина ділилась з підписниками, що мріє назвати дівчинку Любов’ю, а ім’я для сина вона вибрала задовго до зустрічі з артистом. Репяхова була давньою прихильницею шансоньє Михайла Круга. Любов до його пісень блогерці привив батько, в підлітковому віці дівчина навіть відвідувала могилу Круга, але зараз вона не слухає російську музику в повністю перейшла на українську мову.

Віктор Павлік та його молода дружина обирають ім'я для доньки
Віктор Павлік та його молода дружина обирають ім’я для доньки

Нагадаємо, в попередніх шлюбах у Віктора Павліка народилось троє дітей. Старший син Олександр пішов по його стопах і став музикантом, дочка Христина, вона непублічна особистість, а також у зірки був син Павло, який в 2020 році помер від раку. Репяхова вперше стала матір’ю з Павліком, але планує в майбутньому народити ще дівчинку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Анна Бузова і Ольга Бузова

У Бузової інсульт: сестра відомої знаменитості в тяжкому стані

Минулого тижня рідна сестра співачки Ольги Бузової Анна перенесла інсульт.
Джамала

Вагітна Джамала захопила фотографією величезного животика в яскравій сукні

Українська співачка Джамала знаходиться на останніх місяцях другої вагітності. Артистка не перестає радувати шанувальників красою свого цікавого положення.
Молитва на кожен день

Молитва на сьогодні, яка принесе в будинок справжню любов

Сьогодні, як і в будь-який інший день, можна читати цю особливу молитву, їли хочеш бути щаслива і кохана.

Популярне за тиждень

Лідію Федосєєву-Шукшину донька здала в будинок для літніх людей: саме там...

84-річна Лідія Федосєєва-Шукшина 5 років тому ще думала про заміжжя, стаючи на весільний рушник із Барі Алібасовим, а нині на неї чекає зовсім невесела подорож до пансіонату для літніх людей. У жінки є три доньки. Подібне рішення позбутися мами спало на думку найменшій з них.

Популярне