Максим Галкін збільшив гонорари й змінив райдер: особисті офіціанти, цілодобова охорона, дос’є на замовника

Останнім часом ніхто з росіян не може бути певен у власній безпеці. От і Максим Галкін, що відкрито виступив проти війни в Україні, хоч і виїхав за межі рідної країни, змушений долучатися до безпрецедентних заходів безпеки.

Про те, що чоловік Алли Борисівни, що останнім часом мешкає в Ізраїлі, боїться за власне життя, свідчать зміни в райдері зірки. До вже наявних додалися нові пункти, продиктовані реаліями життя.

У Максима Галкіна став дуже жорсткий райдер

Тепер усім, хто захоче запросити гумориста на корпоратив, доведеться викласти 100 тисяч євро. А ще потурбуватися про виконання численних вимог, пов’язаних з безпекою. До обов’язкової наявності віскі з 18-річною витримкою додалися пункти про охорону і присутність у гримерці особистого офіціанта Максима.

Замовник має сплатити 100% передоплати концерту, проплатити квитки на літак для Галкіна і його команди. В аеропорту артистів мають зустрічати представники приватного охоронного агентства, які будуть супроводжувати Максима протягом усього перебування в даному місті.

Максим Галкін залишився єдиним годувальником у родині

Номери знімаються в найкращому готелі, їжа замовляється з кращого ресторану. Кожному прибулому видаються подобові в сумі 500 доларів. Під час концерту має бути облаштовано дві гримерки, а офіціанти – тільки ті, що приїхали разом із гумористом.

Особа замовника корпоративу ретельно перевіряється і у разі виникнення підозр слідує рішуча відмова від співпраці. Та навіть попри ці безпрецедентні заходи, артист усе одно відмовляється від виступів у росії. Туди його не заманять ані подвійним, ані потрійним гонораром.

Дружина Максима Галкіна все рідше з’являється на люди. Але за гонорар у 350 тис.євро Аллу Пугачову можна не лише запросити на вечірку, але й змусити заспівати. Трапляється подібне все рідше, тож єдиним годувальником у родині тепер є Максим.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ані Лорак у вузькому костюмі спровокувала чутки про вагітність

Теледіву Ані Лорак часто підозрюють в вагітності. І приводів для цього більш ніж достатньо.
Продукти, які викликають швидке старіння шкіри

Продукти, які викликають швидке старіння і появу зморшок

Які продукти краще виключити зі свого раціону, щоб зберегти молодість і красу шкіри на довгі роки, читай у матеріалі.
Рогалики - найпростіше і доступне частування

Найпростіше тісто для рогаликів до чаю: недорого, швидко і виходить багато

Рогалики - універсальне частування, коли хочеться щось приготувати до чаю, а часу багато витрачати на приготування не хочеться.
Холостяк

Макс Михайлюк висловився про скандальний фінал «Холостяка»

Макс вибачився перед шанувальниками за такий поворот подій.

Популярне за тиждень

Популярне