Олег Сенцов уперше побачив свого молодшого 3-місячного сина: це четвертий нащадок режисера від третьої дружини

Дружина Алла розлучилася з Олегом Сенцовим, допоки він перебував у російській в'язниці. А коли врешті добилися звільнення бранця кремля, той устиг стати батьком двічі. Причому від різних жінок. Найменшого сина режисер побачив тільки зараз.

Олег Сенцов вчетверте став батьком у грудні 2022 року. Сина чоловіку подарувала його законна дружина Вероніка Вельч. Вони побралися влітку, коли жінка була вже при надії. Народжувала адвокатеса у США. А на початку березня повернулася в Україну. Щасливий татусь зміг урешті вперше взяти на руки свого нащадка.

Олег Сенцов побачив свого 3-місячного сина вперше

Сенцов воює на фронті, захищаючи країну від навали. Тож не міг раніше побачитися з Дем’яном. Коли врешті ця зустріч відбулася, татусь не міг стримати емоцій. Раніше він бачив синочка виключно телефоном. Малюк із цікавістю позирав на нього, неначе розуміючи, що це рідна людина. Вероніка теж виклала в мережу світлину з маленьким сином, який хоч і народився в Америці, але є громадянином України.

Вероніка Вельч повернулася до Києва з сином Олега Сенцова

Для обох батьків це не перша дитина. У Вельч є син від попереднього шлюбу. В Олега у кримському житті була дружина і двоє дітей Аліна і Владислав, які по поверненні татуся до Києва, переїхали жити до нього. Окрім цього журналістка Юлія Бабич народила від Сенцова донечку. Чоловік дитину визнав, гроші на її утримання надсилає щомісяця, але з мамою дитини жити не захотів. Знайшов іншу й одружився.

У Владислава лікарі діагностували аутизм. Хлопчику довго не розповідали, куди подівся тато. А Аліна все розуміла й сильно переживала через це. Мама Сенцова в серцях сказала, що неправильно виховала сина. А він у відповідь зауважив, що дуже правильно й заборонив писати прохання про помилування. Літня жінка не сподівалася, що дочекається повернення сина, але зустрічала його в аеропорту разом з онукою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Володимир

12 лютого день ангела для Володимира: що значить це ім’я, характер і доля у...

Думка навколишніх для них займає не останнє місце в житті. Володимир - творча особистість, дуже обдарований. Не може пробачити образи.
Марічка Падалко

Телеведуча Марічка Падалко показала батьків

Відома телеведуча, яка є однією із найяскравіших зірок телеканалу 1+1, показала своїх батьків.
Потап з мамою

(Фото) Як виглядає 63 річна мама Потапа: чарівна блондинка

Людмилі Анатолівні - мами Потапа - 63 роки та виглядає вона чудово. У неї відмінна фігура і виглядає Людмила Анатоліївна на 15 років молодша за свій вік.

Юлія Висоцька розповіла про свою шкідливу звичку

Телеведуча Юлія Висоцька, яка вже багато років одружена з кінорежисером Андрієм Кончаловським, зізналася, що має шкідливу звичку.

Популярне за тиждень

Популярне