19-річний син Гаріка Кричевського мешкає в Німеччині: схоже “кієвлянкам-кієвляночкам” нічого не світить

У відомого співака Гаріка Кричевського двоє дітей – донька і син. Молодший народився 29 лютого, нещодавно відзначивши 19-річчя. Де нині мешкає нащадок любителя "кієвлянок-кієвляночєк"?

Акаунт у Даніеля (так нині називає себе Данило) Кричевського закритий для сторонніх очей. Та навіть це не спонукає молодика наповнювати його світлинами з власного життя щодня задля 2 тисяч підписників. Є кілька фоток з машинами, у ресторанах, просто неба і в різних європейських містах.

Даніель Кричевський розважається в Берліні

Останню світлину Кричевський-молодший зробив у Берліні біля історичної пам’ятки – Бранденбурзьких воріт. Жодного підпису молодик не залишив, вказавши тільки геолокацію.

З усім тим друзі Даніеля наставили вподобайок у достатній кількості. Не залишився осторонь і знаменитий татусь. Зовсім нещодавно Гарік вітав сина з черговою датою народження на власній сторінці. Кричевський тоді натякнув, що знає про мрію сина. Відзначив також, що всі мрії збуваються. Напевно, запланував зробити саме такий подарунок, як хоче іменинник.

Судячи з сервірування столу, 19-річчя сина Кричевські відзначали в родинному колі

Судячи з біо Інстаграм-акаунту, Даніель перебуває за межами України з липня 2022-го. За цей час устиг побувати не лише в Німеччині, а й у Польщі. Про те, що молодик знайомий з Жаном Беленюком, олімпійським чемпіоном і народним обранцем, свідчить їхня спільна фотографія.

Через щільний гастрольний графік Гарік Кричевський рідко бачився з дітьми

Діти в родині були бажаними і довгоочікуваними. Щоправда, для народження першої дитини довелося докласти чимало зусиль. На це пішло 4 довгих роки. Та врешті все владналося, як треба.

Старша донька Кричевських, 26-річна Вікторія, теж мешкає в Німеччині. Вона нещодавно вийшла заміж за справжнього бюргера. І вона, і Даніель здобули медичну освіту, як усі їхні родичі включно з батьками. Це вже згодом лікар Кричевський і медсестра Анжела змінили профіль роботи на музичний.

Поділитися статтею

Зараз читають

Найпростіше тісто для вареників без яєць

Найпростіше тісто для вареників без яєць: м’яке, нелипке, добре тримає начинку (ВІДЕО)

Це просте тісто підходить і для вареників, і для пельменів. Виходить м'яким, і начинка не вивалюється при варінні.
MamaRika

“Плакали обоє”: співачка MamaRika розповіла, як вони з чоловіком дізналися про вагітність

Новиною тижня в українському шоу-бізнесі, безсумнівно, можна назвати те, що співачка MamaRika повідомила про прийдешнє поповнення в своїй сім'ї. Для них це буде первісток.
Володимир Зеленський і Євген Кошовий

Євген Кошовий розповів про ворогів Зеленського і про план президента щодо свого оточення

Український комік і автор студії "Квартал-95" Євген Кошовий дав інтерв'ю в ефірі програми "Бацман". Він поділився своєю думкою про ворогів його друга — президента України Володимира Зеленського — і про план глави держави щодо свого оточення.
Юрій Горбунов опублікував фото з дружиною, по якій так довго сумував

Незручні факти про Юру Горбунова: у Осадчої відвисла щелепа від подиву

Сьогодні Юрія Горбунова без перебільшення можна називати найпопулярнішим українським телеведучим.

Популярне за тиждень

Популярне