Христина Решетнік, Осадча, Бацман та інші відомі багатодітні матусі, які народили дітей однієї статі

Героїні нашої сьогоднішньої статті являються багатодітними мамами, а всі їхні діти народилися однієї статті. Хто з українських зірок народжує лише дівчаток, а хто – лише хлопчиків, читайте далі в матеріалі.

Зіркові матусі Катя Осадча, Христина Решетнік, Наталія Мичковська та Олеся Бацман мають трьох дітей. Проте хтось із них являється матір’ю лише хлопчиків, а хтось – лише дівчаток.

Катя Осадча

Катя Осадча народила трьох хлопчиків
Катя Осадча народила трьох хлопчиків

Катя Осадча народила третю дитину в серпні 2021 року. Вона до останнього приховувала від публіки стать дитини, а її прихильники були впевнені, що народиться дівчинка, адже телеведуча на той час вже мала двох синів. Втім, доля розпорядилася по-іншому: у Осадчої знову народився хлопчик. Телеведуча зізнається, вони з Юрієм Горбуновим мріяли про доньку, але щасливі, що стали батьками хлопчика.

Нагадаємо, старшому сину Осадчої від першого шлюбу Іллі 19 років, середньому Івану – 6 років і наймолодшому Данилу – 1,5 роки.

Христина Решетнік

Христина Решетнік мама трьох синів
Христина Решетнік – мама трьох синів

Дружина телеведучого Григорія Решетніка Христина має трьох синів та мріє про донечку. Старшому синові Івану зараз 9 років, середньому Дмитру 5 років і наймолодшому Олександру 2 роки. Христина зізнається, що хоче ще дітей і підбиває на це свого чоловіка. Також зіркове подружжя задумуються про усиновлення.

Олеся Бацман

Олеся Бацман – мама трьох доньок
Олеся Бацман – мама трьох доньок

Відома журналістка та дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман на відміну від попередніх героїнь статті має не синів, а доньок. Найстаршій дівчинці Санті зараз 10 років, середній дочці Алісі – 6 років і наймолодшій Ліані – 3 роки.

Наталія Мичковська

Наталія Мичковська – мама трьох доньок
Наталія Мичковська – мама трьох доньок

Дружина українського шоумена дяді Жори Наталія – мама трьох доньок. Старшій дочці Ульяні 19 років, середній дівчинці Устині 15 років і наймолодшій Аміні – 5 років.

Поділитися статтею

Зараз читають

Рідкісний знак зодіаку

Який знак зодіаку найрідкісніший

Світ стає краще, коли у людей є свобода бути самими собою.
Каріна Столаба

(Відео) Карина Столаба у шоу Голос Країні – 12 підкорила журі: запам’ятайте це ім’я...

Знайомтеся. Неймовірно талановита дівчинка, яка підкорила дитячий Голос. Каріна Столаба. Обов'язково перегляньте відео її виступу наприкінці цієї статті.
Павло Прилучний сфабрикував своє  "побиття"

Псевдо-побиття: Прилучний ліг в лікарню нібито з переломом щелепи, щоб хайпанути

Нещодавно шанувальників Павла Прилучний приголомшила новина про те, що його нібито побили і зламали йому щелепу.
Олег Винник і його десять найгарячіших образів - він такий запаморочливий

Олег Винник в дуже обтягуючих штанах: топ-10 зухвалих образів улюбленого чоловіка Таюне

Олег Винник - улюбленець публіки. На своїх концертах він збирає цілі стадіони, і не тільки завдяки харизмі і крутому вокалу.

Популярне за тиждень

Популярне