Соліст гурту ТІК Віктор Бронюк принципово не вітає жінок з 8 березня: “Тюльпан за 40 гривень”

Відомий український співак Віктор Бронюк 8 березня не вітає жінок зі святом. Соліст гурту ТІК пояснив свою позицію стосовно Міжнародного жіночого дня.

В Інстаграм-блогах багатьох зірок шоу-бізнесу 8 березня з’являються привітальні публікації з жіночим днем – зірки-чоловіки вітають дівчат, а зірки-красуні показують, які букети отримують від коханих. Але Віктор Бронюк пішов “проти системи” і пояснив, чому не вітатиме жінок в цей день:

Жінка – це не 8 березня. І тим паче – не тюльпан за 40 гривень. Жінка – це Всесвіт, який дарує життя! Дитині, яка зароджується у її лоні. Коханому чоловікові, якому дарує найсильнішу підтримку і омріяні крила. Пораненому воїну на фронті, якого попри нестерпний біль здатна зігріти своєю мужньою усмішкою крізь приховані сльози. Спеченому хлібу, який пахне її турботливими руками і любов’ю. Тваринці, повз яку не може пройти повз і неодмінно принесе додому. Кожній рослинці, яку бережно буде вирощувати. Науці, у якій завдяки своєму завжди нестандартному мисленню бачить і втілює нові відкриття. Будь-якій сфері, яка тільки існує! Бо жінка всюди вміє себе проявити! Та навіть сміттю! Яке вона завзято сортує, аби, рятуючи планету, воно могло отримати нове життя!

Соліст гурту ТІК Віктор Бронюк принципово не вітає жінок з 8 березня
Соліст гурту ТІК Віктор Бронюк принципово не вітає жінок з 8 березня

Артист відмітив, що зараз цей день став суто маркетингом, тому почались спроби прив’язати 8 березня до боротьби жінок за свої права:

Зрозуміло, що аби не втрачати такий благодатний маркетинговий і грошовий день, зараз багато прихильників збереження “свята 8 березня” одразу почали віднаходити історичні прив’язки культової совкової традиції із рухом феміністок та боротьби жінок за свої права. І все ж у питанні всього, що нас хоч чимось/хоч якось може пов’язувати із м*скалями, моя позиція незмінна: Геть від москви! Без жодних винятків! Тому, любі українські жінки, сьогодні вас не вітаю, але завжди щиро люблю і поважаю!

Бронюк пропонує створити власне свято для українських жінок:

Чи має воно бути 25 лютого у день народження прекрасної Лесі Українки? Одразу після назавжди чорної для всіх річниці початку повномасштабної війни – навряд чи. А от у інший день, який не матиме прив’язки до “сусідів” і взагалі всього світу – так! Бо ви, українські жінки – особливі! І ваш день має бути таким же!

Поділитися статтею

Зараз читають

Аліна Гросу через 9 місяців війни залишила Україну

Аліна Гросу через 9 місяців війни залишила Україну: розійшлася з Полянським і осіла в...

Відома українська співачка Аліна Гросу повідомила підписникам свого Інстаграм-блогу, що залишила Україну і найближчий час буде жити в Сполучених Штатах Америки.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 2 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що обіцяють вам планети...

Будьте обережні з навколишніми людьми. Невідомо, хто з них вам поставить підніжку. Не треба бути наодинці цього дня.
Володимир Пресняков та Наталія Подольська стануть батьками вдруге

“Вони дуже цього хотіли”: Пресняков і Подольська в очікуванні другої дитини

Володимир Пресняков та Наталія Подольська чекають поповнення в родині. Інформацію про вагітність співачки підтвердило близьке оточення пари.
Моліться з вірою!

Потужні молитви про подолання ревнощів допоможуть вам знайти спокій і зцілити своє серце

Господи, я виявив, що спрагу того, що у них є, і незліченну кількість разів відчуваю заздрість.

Популярне за тиждень

Популярне