Приховувала роками: ви ахнете, дізнавшись єврейське прізвище Тіни Кароль – змінила його ще до заміжжя

Українська співачка Тіна Кароль з народження має зовсім інше ім'я та прізвище. Втім, більше 15 років назад артистка змінила свої дані навіть у паспорті.

Багато артистів беруть собі сценічні псевдоніми ще на початку кар’єри. Зазвичай обираються милозвучні псевдоніми, які легко запам’ятовуються. Найчастіше, артистів на це підштовхують їхні продюсери, яким потрібно створювати з співака “бренд”.

Тіна Кароль не стала винятком. Її справжнє ім’я від народження – Тетяна Ліберман. Втім, зараз сама артистка зізнається, що вже давно не асоціює себе з цим іменем. Вона змінила навіть ім’я та прізвище у паспорті і тепер вона Тіна Кароль навіть у документах.

Яке справжнє прізвище Тіни Кароль

Цікаво, що коли Тіна тільки з’явилася в українському шоу-бізнесі, її деякий час звинувачували в тому, що вона сплагіатила псевдонім у співачки Ані Лорак. Так, якщо прочитати слов “Кароль” навпаки, то вийде Лорак. Втім, сама артистка від звинувачень відбивається і запевняє, що псевдонім був придуманий перед конкурсом “Нова хвиля” її командою.

Кароль дуже швидко прийняла рішення змінити своє ім’я у паспорті на сценічне і це їй дуже допомогло у майбутньому. Так, після того, як співачка припинила роботу з продюсером Олегом Чорним, вона змогла залишити собі вже розкручене ім’я “Тіна Кароль”. Якби співачка не змінила ім’я у паспорті, вона б не мала права виступати під цим ім’ям після розірвання контракту, як, наприклад, трапилось у співачки Анастасії Кочетової, яка спочатку співала під псевдонімом “Еріка”, а потім була змушена змінювати псевдонім і тепер вона “Мамаріка”.

Варто відзначити, що ім’я Тіни Кароль вже давно стало для її брендом. Так, крім музичної діяльності співачка часто співпрацює з різними дизайнерами і випускає колекції одягу під власним брендом “Тіна Кароль”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тарабарова показала доньку, яка тільки недавно з'явилася - щаслива до нестями

Вагітна Світлана Тарабарова оголила животик і не тільки: співачка поділилася відвертими фотографіями з чоловіком...

Співачка Тарабарова поділилася чуттєвими чорно-білими фотографіями, на яких вона вагітна позувала з чоловіком і сином.
Моліться з вірою!

Молитви допомагають впоратися з фінансовими труднощами. Читайте з вірою в серці

Я прошу фінансової стабільності, щоб я міг перестати турбуватися про гроші та зосередитися на інших речах в моєму житті.
Настя Каменських

Геть розлінувалася. Настя Каменських на дивані обклалася їжею

Українська співачка Настя Каменських опублікувала нове відео на своєму акаунті в Instagtam. Так вона вирішила розважити фанатів під час карантину.

Популярне за тиждень

Популярне