На кого вчиться 20-річний син Каті Осадчої за майже мільйон гривень на рік: здобуває топову освіту в США

Старший син Каті Осадчої Ілля вже 2 роки вчиться в одному з найпрестижніших університетів світу. Ким стане хлопець після закінчення навчання і хто платить за його освіту – далі в матеріалі.

Про те, що у відомої української телеведучої Каті Осадчої є 20-річний син знають не всі. Хлопець уникає публічності і жодного разу не бував з зірковою мамою на світських заходах. Ба більше, хлопець навіть не веде соціальні Мережі.

Осадча народила Іллю, коли їй було всього 19 років. На той момент Катя була заміжня з політиком Олегом Поліщуком, який старший за неї на 15 років. Цей шлюб довго не протримався. Вже через 3 роки подружжя розійшлося. Осадча не приховує, що причиною розбрату стала різниця у віці. Її чоловік хотів сімейного затишку і дружину-домогосподарку, а ось молода Катя не могла сидіти вдома.

Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої
Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої

Хоч перший шлюб Осадчої був не зовсім вдалим, все ж у ньому вона стала мамою.

Зараз первістку телеведучої Іллі 20 років. Хлопець навчався у одній із найкращих приватних шкіл Києва, де навчання проходить англійською школою. Після закінчення середньої школи у 2021 році Ілля став студентом університету Меріленду в США.

Катя Осадча з сином Іллею
На кого вчиться 20-річний син Каті Осадчої за майже мільйон гривень на рік

Цей навчальний заклад входить у список одних із найкращих і найпрестижніших у світі. В університеті Меріленду навчалося багато видатних осіб, зокрема лауреати Нобелівської премії Чарльз Фефферман, Раймонд Девіс (молодший) та інші.

Син Каті Осадчої обрав для себе зовсім не творчу професію. Хлопець опановує IT-сферу. Звісно, навчання у престижному ВНЗ не дешеве. В середньому рік навчання тут коштує 20-25 тисяч доларів.

Оплатити дороговартісне навчання сина Каті Осадчій допомагає батько Іллі Олег Поліщук. Чоловік завжди брав участь у вихованні сина та фінансово його підтримував.

Варто відзначити, що Катя Осадча запевняє, що її син має намір повернутися в Україну після навчання в США. Хлопець хоче використати знання отримані за кордоном на благо своєї Батьківщини.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль

Тіна Кароль розбурхала домашнім видом без макіяжу і показала зайве: в кадр випадково потрапив...

Українська співачка Тіна Кароль розбурхала собою домашньою без макіяжу і показала зайве. Уважні шанувальники помітили в кадрі на задньому плані чоловіка, особу якого співачка приховує.
Геннадій Кернес

Біда за бідою: мер Харкова Геннадій Кернес вилікувався від коронавірусу, але через інсульт втратив...

Зовсім не щастить міському голові Харкова зі здоров'ям. Не встигла одна хвороба відступити, як інша біда напала.
Віктор Павлік з тяжкохворим сином

Стало гірше: хворого на рак сина Віктора Павліка перевели в хоспіс

Син Віктора Павліка 21-річний Павло вже 2 роки веде боротьбу з онкологічним захворюванням.
Слава Камінська з НеАнгелів стане мамою втретє

Слава Камінська показала коханого чоловіка, з яким поїхала на Мальдіви: “Буде любити мене...

Зірка "НеАнгелів" Слава Камінська, яка розлучилася з чоловіком півроку тому, показала, з ким відпочиває на Мальдівах.

Популярне за тиждень

Популярне