На відміну від Антоніни Паперної, львів’янка Анжеліка Варум висловилася: “Ми рухаємося прямо в пекло”

Чимало українців свого часу намагалися зробити кар'єру в москві. Це вважалося дуже престижним. Та 2022 рік усе змінив. Людям довелося обирати, на якому боці барикад вони знаходяться. Львів'янка Анжеліка Варум, судячи з усього, зайняла проукраїнську позицію.

Особливо запальних виступів на захист мирних українців від дружини Леоніда Агутіна, звісно, не надходило. Та співачка все ж висловила свою позицію у власному акаунті в Інстаграмі. Анжеліка виклала пост із чорним квадратом замість фото, під яким двома мовами – російською та українською – висловила власне ставлення до подій після 22 лютого 2022 року.

Анжеліка Варум і Леонід Агутін виявилися адекватними людьми

Варум відзначила в дописі, що як кожна нормальна людина виступає проти війни. Закликала уважно вивчити історичні уроки й не наступати на одні й ті ж граблі й не використовувати людей як гарматне м’ясо. Шлях, який обрала для себе росія, зірка визначила прямою дорогою в пекло, куди країна рухається семимильними кроками.

На думку Анжеліки, обидва лідери – український і російський – мають терміново сісти за стіл перемовин без будь-яких посередників, щоб запобігти смерті громадян обох країн.

На цих словах зірка зупинилася, відключивши для підписників можливість залишати коментарі. Більше Варум ніяких постів в Інсту не викладала. Та згодом з’ясувалося, що знаменитість взяла участь в онлайн-концерті U FOR UKRAINE на підтримку України. Разом із чоловіком вони перерахували гроші українським діточкам, що стали жертвами агресивної війни.

Анжеліка Варум і Леонід Агутін перерахували гроші українським дітям

Подібна новина викликала шквал схвальних відгуків у мережі:

Я знала, що вона не підведе”.

“Браво, наші улюблені!”

“Молодець, Анжеліко! ”

“Тато був би гордий за вас.

На відміну від інших українців, що безнадійно обрусіли, Анжеліка Варум має власну позицію, яку не приховує. І це не дивно, адже сама народилася у Львові і середню освіту здобула там. Лише після цього подалася до москви. Мала намір стати актрисою, але провалила вступні іспити в Щуку через український акцент, то довелося робити співочу кар’єру за допомогою тата-композитора.

Поділитися статтею

Зараз читають

Юлія Началова і її дочка Віра Алдонина

Плаче і привозить подарунки на могилу матері: єдина донька Юлії Началової не змирилася з...

Минуло вже майже два роки з тих пір, як Юлії Началової трагічно не стало. У неї був дуже важкий стан, з якого лікарі не могли вивести на протязі місяців.
Скоро в школу!

Хто з школярів в Україні має право на отримання виплат на 1 вересня 2021...

Кожен школяр, а особливо першокласники хочуть виглядати в перший день відмінно. Але для цього батькам необхідно гроші.
Максим Галкін з донькою і сином

(ВІДЕО) Дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової показала, як працює в саду разом з...

Максим Галкін у своєму фотоблозі показав, як його діти-двійнята доглядають за рослинами в їхньому саду біля будинку.
Ані Лорак і Мурат

Ані Лорак повернулася до екс-чоловіка Мурата Налчаджиоглу, з яким розлучилася через зради. На ті...

Популярна українська співачка Ані Лорак возз'єдналася з колишнім чоловіком і батьком своєї дочки Муратом Налчаджиоглу, з яким два роки тому розлучилася через зради.

Популярне за тиждень

Популярне