Тетяна Буланова пережила передінсультний стан: самопочуття знову погіршилося

Author name 13 Травня 2020 в 18:05

Поділитися статтею

Тетяна Буланова
Тетяна Буланова

У квітні 51-річна співачка Тетяна Буланова була госпіталізована з підозрою на мікроінсульт. Через місяць після виписки артистка перенесла дату свого онлайн-виступу і знову звернулася до лікарів.

Співачка Тетяна Буланова в середині квітня 2020 року була госпіталізована в передінсультному стані.

Вона самостійно викликала карету швидкої допомоги, так як відчула себе погано — страшенно боліла голова і кололо серце. Лікарі підозрювали, що у артистки міг статися мікроінсульт. Але вже через кілька днів Тетяну виписали і відпустили додому.

Співачка навіть зважилася вийти на зв’язок з шанувальниками і дати онлай-концерт, який повинен був відбутися 10 травня, але був скасований з невідомих причин.

Татьяна Буланова
Тетяна Буланова

13 травня з’явилася інформація про те, що концерт перенесено на 24 травня і всі шанувальники творчості співачки зможуть насолодитися її піснями.

Багато занепокоїлися, що у Тетяни знову з’явилися проблеми з серцем. Але сама Буланова заявила, що скасувала виступ через інші причини — її підкосила застуда.

Вона також додала, що сподівається, що це не коронавірус. Тест на наявність вірусу COVID-19 співачка поки що не здавала. Тетяна додала, що сподівається, що зовсім скоро буде повністю здорова і зможе поспілкуватися зі слухачами улюбленому мовою музики.

Тетяна Буланова разом з чоловіком і 13-річним сином строго дотримується режиму карантину у своїй квартирі в Санкт-Петербурзі і скасувала всі живі концерти і зйомки.

Татьяна Буланова с сыном Никитой
Тетяна Буланова з сином Микитою

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею