Зрадник і аліментник. Стало відомо, хто став провідним премії YUNA 2020

Потап, Остапчук або Добринін: Павло Шилько назвав ведучого YUNA 2020.

Менше місяця залишається до вручення Національної музичної премії YUNA 2020. 24 березня під час дев’ятої церемонії вся країна дізнається імена переможців премії. Напередодні заходу однією з найгарячіших тем для обговорення серед глядачів традиційно стає ім’я ведучого урочистої церемонії, адже саме від нього залежить настрій публіки в залі і мільйонної аудиторії, яка буде спостерігати за подією в телеверсії.

В ефірі телеканалу «1+1» генпродюсер премії Павло Шилько оголосив, хто стане ведучим YUNA в цьому році.

«Протягом року ми стежимо за професійними успіхами українських ведучих, щоб вибрати, на нашу думку, кращого, – коментує Павло Шилько. – Кого більше любить публіка, хто тонко відчуває настрій, імпровізує і задає правильний тон події. Того, над чиїми жартами сміється весь зал, чиї висловлювання розлітаються на цитати в соцмережах і ЗМІ, а подача і образ максимально відповідають концепції церемонії».

У 2020 році оргкомітет Національної музичної премії YUNA вдруге поспіль вибрав провідним шоумена і телеведучого Володимира Остапчука. Того, який потрапив у всі можливі скандали, пов’язані з розлученням. Він залишив дружину з двома маленькими дітьми, і тепер вона роздає інтерв’ю про те, що Вова не платить грошей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: На Голосі країни-10 заспівала хрещениця Лідії Таран, яка пережила інсульт

Генпродюсер премії Павло Шилько також зазначив, що вся творча команда YUNA під час торішньої церемонії високо оцінила професіоналізм Володимира.

«Я дуже вдячний оргкомітету YUNA за довіру, – коментує Остапчук. – Проводити головну Національну музичну премію України, безумовно, – велика честь, але й не менша відповідальність. Разом з командою ми вже активно готуємо несподівану і яскраву програму. А особисто я, звичайно, ще готую нові жарти, і навіть планую влаштувати справжню прожарювання для номінантів. Зірки, готуйтеся!».

Ходять чутки, що Володимир зраджував дружині з адміністраторами різних шоу, на яких працював.

Дев’ята церемонія вручення премії YUNA 2020 відбудеться 24 березня в київському Палаці «Україна».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Джамала вперше розповіла про другу вагітність і реакції чоловіка

Нагадаємо, стало відомо, що Роман Дуда та Віра Кекелія, любов яких спалахнула на проекті «Голос країни» на 1+1, чекають появи первістка .

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.