Святослав Вакарчук відзначає день народження: співак показав, яким він був у дитинстві

Author name 14 Травня 2020 в 18:05

Поділитися статтею

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

14 травня лідер гурту “Океан Ельзи” відзначає свій ювілей — артистові виповнюється 45 років. На честь свого свята музикант показав дитячі фотографії.

Святослав Вакарчук є одним з найвідоміших українців сучасності. Це не дивно, адже артист не тільки є солістом групи “Океан Ельзи”, яка збирає стадіони фанатів на своїх концертах, але й встигає займатися активною громадською діяльністю і політикою.

У 2019-ому він заснував свою партію “Голос”, яка пройшла у Верховну Раду. Але в березні 2020-го Вакарчук залишив посаду голови партії, але з політики не пішов.

Але все ж, головною діяльністю Святослава залишається розвиток культурної сфери в Україні. Його концерти і пісні об’єднують сотні тисяч людей в одну єдину родину. Неповторний тембр і вокальний стиль Вакарчука робить його неповторним артистом.

Святослав Вакарчук во время концерта
Святослав Вакарчук під час концерту

Відзначився співак і в науковій діяльності. Після школи він вступив до Львівського національного університету імені Франка, там відучився на теоретичного фізика. А в кінці 90-х захистив дисертацію і став кандидатом фізико-математичних наук.

Святослав має ще одну вищу освіту — він економіст-міжнародник.

У студентські роки Святослав з друзями створили легендарний колектив “Океан Ельзи”, який і прославив музикантів. У Вакарчука був вибір — поїхати навчатися в іншу країну або продовжити підкорювати велику сцену. Співак вибрав друге — і не прогадав. До речі, саме Святослав є автором більшості текстів і музики для пісень колективу.

Концерт "Океана Ельзи" в Киеве
Концерт “Океану Ельзи” в Києві

На честь своєї ювілейної дати Вакарчук поділився дитячою фотографією з особистого архіву в соціальній мережі Instagram. “Час йде, а настрій і ставлення до життя залишаються”, — підписав артист свою публікацію.

У відповідь музикант отримав сотні компліментів і поздоровлень зі святом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею