“Все в нього буде добре… і в нас ще буде донечка”: дружина Віктора Павліка анонсувала операцію співака

Катерина Репяхова не втомлюється тримати шанувальників творчості свого чоловіка Віктора Павліка в курсі сімейних справ та його здоров'я.

Нещодавно концертна директорка, блогерка та дружина популярного співака Віктора Павліка розбурхала соцмережі повідомленням про стан здоров’я свого улюбленого чоловіка.

Улюблене серце буде битися

Ще у червні Катерина повідомила широкий загал про проблеми з серцем у співака. Коли він був у бані, йому стало зле і він негайно звернувся до лікарів. І ось, як бачимо, тоді проблема вирішена не була. Щобільше, за словами дружини Віктор гостро потребує в оперативному втручанні.

Генетична хвороба серця передалася чоловікові у спадок від його матері, яка також мала вади серця, розповіла Катерина. Як з’ясували лікарі, один з серцевих клапанів з віком вийшов зі строю та припинив виконувати свої функції. У такому разі операцію треба робити як можна швидше.

Родина Павліка, зрозуміло, вирішила не зволікати та запланувала її на осінь: співаку замінять зношений клапан на штучний. Де саме і хто буде робити операцію блогерка поки не повідомляє, але дуже сподівається, що все у Віктора Франковича буде добре. Він зможе жити повноцінним життям, як і більшість його однолітків.

29 річна Катерина не вірить у погане і каже, що  57 річний Віктор “…переживе ще всіх нас. І в нас ще буде донечка”.

Віктор Павлік з дружиною
Віктор Павлік з дружиною

Разом з тим пригадується, що Катерина повідомляла про проблеми зі здоров’ям у сина Михайла. Батьки звернули увагу не те що хлопчик  для свого віку “дивно ходить” та, майже, не говорить. Схоже, що українські лікарі не змогли дати раду цій проблемі, тому Репяхова планує відправитися на обстеження сина за кордон, а саме в одну з клінік Ізраілю.

Схожі статті

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.