DZIDZIO показав сільський будиночок, в якому він народився і виріс: тут він буде знімати новий фільм

Author name 19 Травня 2020 в 21:05

Поділитися статтею

Михайло Хома (DZIDZIO)
Михайло Хома (DZIDZIO)

Український співак Михайло Хома, відомий як DZIDZIO, поділився зі своїми шанувальниками в особистому блозі фотографіями будинку, в якому він виріс.

Український співак DZIDZIO став відомий як виконавець жартівливих пісень з несерйозними і вельми дивними текстами.

Такий свій образ він любив підкреслювати яскравими костюмами з величезною кількістю блискіток і страз. Також родзинками співака були окуляри з кольоровою оправою і велика борода.

Але з часом артист вирішив повністю змінити не тільки свій імідж, а й репертуар. Він почав відмовлятися від псевдоніма DZIDZIO, а навпаки виступати під справжнім ім’ям Михайло Хома.

Змінилися і пісні виконавця. Він почав торкатися серйозних тем. Наприклад, своєю “Молитвою за Україну “ Михайло приємно шокував мільйони слухачів. Особливо багато-хто здивувався його високому оперному голосу.

Змінюватися артист вирішив і в інших сферах своєї творчої діяльності. За його плечима налічується кілька кіно-робіт, в яких він виступив як актор і продюсер. Всі ці картини були зняті в жанрі комедії з досить специфічним гумором.

Тепер же Михайло вирішив зняти серйозну картину. Локацію для майбутнього фільму вибрав особливу — рідний дім в селі Бортники на Львівщині.

View this post on Instagram

A post shared by DZIDZIO (@dzidzio)

У своєму особистому блозі він поділився знімками рідних стін. Кімнати сільського будиночка сім’ї Михайла прикрашені вишитими рушниками і старовинними іконами.

Сам співак розповів, що саме це потрібне місце для його глибокого фільму, оскільки саме тут почалася його чесна творча діяльність.

Михаил Хома в своем доме
Михайло Хома у своєму будинку
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею