Донька Ірини Горової розкрила мамин секрет: як виглядає перший чоловік, від якого продюсерка втекла до Потапа

Любовна історія репера Потапа доволі заплутана. Свого часу він товаришував з Юрієм Горовим, а потім відбив у нього дружину Ірину. Тепер маємо можливість побачити, як виглядав попередник Потапа.

Старшій доньці Ірини Горової Наталі нині 25 років. Зростала дівчина не з рідним батьком. Виховував її відомий виконавець і продюсер Олексій Потапенко. Стосунки в них були доволі теплими до того моменту, як Потап покинув маму Наталі й одружився з Настею Каменських.

Відтоді дівчина відмовлялася спілкуватися з вітчимом і навіть не лайкала й не коментувала його привітання з днем народження у мережі. Саме Наталя виклала у своєму Інстаграм-акаунті світлину з рідним батьком і першим чоловіком Ірини Горової, тож усі змогли побачити, як він виглядає.

Були часи, коли Юрій і Потап разом співали в дуеті, потім робили інші музичні проєкти. Та виникнення любовного трикутника поклало край їхній співпраці. Ірина разом із донькою Наталкою переметнулася до Потапенка, залишивши благовірного ні з чим.

Звісно, дівчина не пам’ятає, чи була у них міцна родина, адже подружжя Горових розлучилося, коли Наті не минуло ще й рочку. Тож підростала вона поряд із вітчимом. Та, напевно, таки спілкувалася з Юрієм Горовим, оскільки підписала спільну світлину:

“Татко додає яскравих фарб у моє життя. Завжди вчив посміхатися та мислити позитивно”.

Нині в Наталі вже є власна родина. Вона вийшла заміж за мешканця Лівану й нині мешкає вдалині від мами й тата. На жаль, другий шлюб Ірини Горової протримався 15 років і зійшов нанівець. 2015 року вони з Потапом розсталися, а у 2016-му оформили розлучення.

Олексій згодом зіграв весілля з Настею Каменських. Його колишня дружина поки не вийшла заміж, хоча прихильників, звісно, має.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".