Jerry Heil покинула навчання в Берклі, а донька Полякової вступила туди: враження дівчат від коледжу в США

Багато хто з українців мріє навчатися за кордоном. Та деякі, врешті опинившись у стінах престижного вишу, раптово приймають рішення все покинути й повернутися додому.

Jerry Heil

Авторка безсумнівного хіта “Охрана отмєна” торік поступила до американського музичного коледжу Берклі. І хоча подібний крок у житті був мрією всього життя співачки, цієї осені вона вже опинилася в Україні.

Jerry Heil та Маша Полякова покинули навчання за кордоном

Яна воліла навчатися онлайн, та оскільки заклад музичний, це виявилося неможливим, адже там багато практичних занять, й потрібна фізична присутність студента. Вступні іспити артистка склала ще до великої війни.

А коли після бомбардувань Києва виїхала до Німеччини, зупинившись в оселі німців, з яким була ледве знайома, Jerry Heil отримала сповіщення про зарахування. Яна таки поїхала за океан, сумлінно відвідувала пари. А потім їй запропонували такий проєкт в Україні, що вона не змогла відмовитися. Призупинила навчання (щось на кшталт нашої академки) й повернулася до Києва.

Маша Полякова

А от старша донька Олі Полякової заради Berklee College of Music навіть покинула навчання у Великобританії. Торік дівчина пристала до занять у музичному коледжі Лондона BMus. Та згодом її побачили на заняттях у музичній академії ім.Чайковського в Києві.

Jerry Heil та Маша Полякова покинули навчання за кордоном

Дівчина пояснила, що покинула навчання в Англії, щоб потрапити в Америку. Тепер гризтиме граніт музичної науки в Берклі, де українці надали хорошу знижку. Маша пообіцяла постійно інформувати земляків про особливості проживання за океаном.

Зіркова донька відзначила, що після 12 років музичної освіти в Україні заняття в Лондоні видалися їй доволі слабенькими. Сподіватимемося, що американська освіта не розчарує юну леді.

Схожі статті

Картопляні деруни з часником: удосконалений рецепт без додавання муки та яєць. Завжди хрусткі та апетитні

Картопляні деруни з часником чудово підходять як для сніданку, так і для обіду чи вечері. Ця страва відмінно підходить для тих, хто цінує простоту приготування.

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.