Силікон-вбивця: російська письменниця Юлія Шилова мало не померла через розрив грудного імпланта

Author name 26 Травня 2020 в 07:05

Поділитися статтею

Юлія Шилова
Юлія Шилова

Як виявилося, силікон теж має термін придатності. Ще в 90-х автор детективних романів Юлія Шилова зробила собі груди. Чим загрожують розриви грудних імплантів — ексклюзивний коментар дав лікар письменниці.

Російська письменниця Юлія Шилова кілька років поспіль входила до “двадцятки” найпопулярніших художніх авторів. А в середині нульових вона носила титул найбільш видаваної авторки серед співвітчизників.

Але славиться Шилова не тільки своєю творчістю — вона відома світська левиця, яку можна помітити на різних тусовках бомонду. А значить, Юлія ретельно стежить за собою і не відмовляє собі в задоволенні пластичної хірургії.

У 90-х письменниця вирішила збільшити розмір грудей і поставила силіконові імпланти. Багато років пишні форми радували свою власницю, поки в 51 рік не перетворили її життя в справжній жах.

В якийсь момент жінка помітила яскраві почервоніння в області грудей, вона не могла підняти руки. Вона до останнього думала, що з нею такого статися не може. Як виявилася, у Шилової трапився розрив грудного імпланта.

Юлію врятувало лише те, що вона вчасно звернулася у клініку. Лікарі буквально збирали силікон, який розтікся по тканинах. Як відзначить хірург, письменниці загрожувало зараження крові — могло дійти до видалення молочних залоз. Зараз же залишається ризик захворювань на онкологію.

Проте, сама Шилова сказала, що планує знову хірургічним методом збільшити груди, так як вже звикла до образу пишногрудої блондинки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею