Українські зірки, які залежні від сигарет

Хто курить зі світу українського шоу-бізнесу?

Все знаю, що куріння – це дуже шкідлива звичка. Зараз в магазинах можна знайти будь-які тютюнові вироби та купити їх в будь-який час доби. Курять багато і звичайні курці ні чим не відрізняються від зірок.

Серед українського шоу-бізнесу теж є зірки, які не можуть кинути палити або просто не хочуть.

Хто б міг подумати, що відомий співак і танцюрист курить. І ця звичка не заважає йому співати і танцювати одночасно, хоча деяким курцям складно піднятися і по сходах. Напевно, ви вже здогадалися. Так, це Діма Монатік. Артист визнає, що залежимо від нікотину. І вважає це своєю слабкістю. Поки у нього не виходить, але він думає, що впорається.

А ось цей співак соромиться своєї звичкою, але курити не кидає, хоча і вважає це ганебною справою. MELOVIN не любить стояти поруч з людьми, які курять. Артист вже пробував кілька разів кинути палити, але нічого не виходить. Він вважає, що все у нас в голові. Тому перейшов на електронні сигарети і зауважив, що кашлю стало менше.

Ще одна зірка зі стажем курця 17 років проміняла сигарети на модні пристрої для куріння. Український ведучий і журналіст Тимур Мірошниченко почав курити ще в студентські роки: «… з першого курсу, тому що КВН, всі справи, там же без цього ніяк».

Тимур кинув звичайні сигарети заради дружини, яка була вагітна. Ведучий згадує, що не міг уже курити в машині, тому що вона поруч. Та й вдома не можна було курити, тільки – на вулиці.

Дійсно, палити чи ні сигарети, або інші девайси – це вибір кожного. Навіть страшні картинки на пачках сигарет не лякають уже нікого. І, правда, усе залежить від вас.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: «У мене є чоловік»: Слава Камінська розповіла про нове кохання

Нагадаємо, 55-річна Таїсія Повалій танцювала в червоному латексі: ФОТО.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.