Ольга Фреймут в черговий раз хотіла повчити етикету українців, але вийшло навпаки: леді так не роблять

Нещодавно Ольга Фреймут спробувала повернути свою популярність, демонструючи діяльність в Інстаграм. Вона намагалася навчити глядачів правилам етикету, але відповідь, яку отримала, була несподіваною.

Останнім часом колишня українська телеведуча Ольга Фреймут знову стала об’єктом публічного обговорення, проте на цей раз — не через свої телевізійні проєкти, а через свої спроби просвітити глядачів про правила прийнятної поведінки.

Однак, реакція глядачів на її зусилля була несподіваною, коли замість підтримки, вони відповіли їй гідними порадами стосовно того, що якщо ти претендуєш називатися “леді”, то їсти на ходу не варто, або, підібравши з тротуару булку, що впала, (навіть за допомогою серветки), потрібно помити руки перш ніж продовжувати відщипувати та класти до рота шматки.

Ольга Фреймут колись була однією з найпопулярніших телеведучих в Україні, але після її втечі за кордон вона втратила значну частину своєї глядацької аудиторії.

Багато глядачів відчули нещирість, коли вони спостерігали, як Фреймут говорить правильні речі на камеру, але діє не завжди так, як говорить. Так, наприклад, правильна та принципова “ревізорка” покинула країну у скрутні часи не сама з дітьми, а разом з чоловіком Володимиром Локотком, колишнім генеральним директором Нового каналу, скориставшись участю у благодійному заході танцівниці Ілони Гвоздьової. Про це розповів колишній колега телеведучої Слава Соломка.

Крім того, зверхня манера спілкування, що прикривається ввічливістю, нікого більше в оману не вводить.

Але потрібно зазначити також й те, що деякі фоловери сумують за спілкуванням з Олею:

“Ох, як же хочеться зустрітися в Києві, як раніше… Говорити про все на світі, фотографуватися, роздивлятися автографи і побажання”.

Популярне

Схожі статті

Знаменитий сирний супчик із куркою на кожен день: насичений та ситний. Їдять навіть діти і добавки просять

Супчик із плавленим сиром завжди виходить насиченим, ароматним і ситним. Він просто не може не сподобатися. А приготувати цю смакоту дуже просто!

Її обрали найкрасивішою дівчинкою світу: як зараз виглядає француженка, яка в 6 років мала зовнішність Барбі

Французька дівчинка Тілан Блондо ще в 6-річному віці прославилася на всю планету. Її назвали найгарнішою дитиною у світі. У 16 років вона перемістилася на другу позицію, поступившись Лізі Соберано.

23-річній дружині ще рости й рости до такого: Володимир Остапчук показав свою останню покупку не для молодих

Відомий український блогер і шоумен Володимир Остапчук на своїй Інстаграм-сторінці продемонстрував покупки, які видають його справжній вік. Що купив чоловік?