Ольга Фреймут затесалася в черзі на Нову Пошту: як ревізорка виглядає після завершення кар’єри на ТБ (ФОТО)

Ольга Фреймут пригадала свої ревізорські нахили й проінспектувала відділення Нової Пошти. Схоже, ревізорці все сподобалося, адже відкриття відбулося в Лондоні.

Ольгу Фреймут запросили на відкриття відділення Нової Пошти в Лондоні. Хоча людей було багатенько, та штовхатися у черзі українці не довелося, адже була запрошена виступити перед присутніми.

Звісно, Оля не розгубилася, скористалася нагодою й тут же запросила всіх охочих на власну лекцію. Ще й книжну виставку влаштувала, де коронною книгою став, звісно ж, “Етикет”.

Оля Фреймут відвідала Нову Пошту в Лондоні

Кілька разів Фреймут намагалася достукатися до земляків зі своїми настановами, як поводитися під час війни, але не склалося. Українці, які залишилися жити в країні під час війни, не воліють слухати настанов тих, хто від неї втік у мирні країни.

Тож тепер Ользі доводиться підшукувати аудиторію для научань серед мешканців Великобританії. Українців там нині доволі. Багато хто чудово пам’ятає Фреймут на телебаченні й з задоволенням послухають її лекції.

Оля Фреймут відвідала Нову Пошту в Лондоні

Ведуча з дітьми виїхала з України ще до початку повномасштабного вторгнення. Вона побачила, як іноземці пакують валізи і втямила, що існує велика загроза. Тож із молодшими дітьми теж подалася до Франції.

Чоловік Володимир Локотко на той момент ще залишався у Києві. Згодом Фреймут вигулькнула у Великобританії, де в родини є родичі. Невдовзі родина – сама Оля, її благовірний, син Валерій та донька Євдокія – об’єдналися.

Старша донька ведучої Злата навчається в Америці. Відтоді до України Фреймут навідувалася двічі. Одного разу завітала до Львова, іншого – до Києва. Але ненадовго. Згодом знову повернулася до Лондона.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.