Потап образився і заблокував Позитива у соцмережах після критики на свою адресу: від дружби до “ігнору”

Потап та Позитив багато років були не тільки колегами, а й добрими друзями, які пліч-о-пліч проходили через терти сучасного шоу-бізнесу. Які кішка пробігла між ними сьогодні?

Протягом майже двадцяти років Олексій Потапенко та Олексій Завгородній, були невід’ємними компаньйонами у світі української музики та розваг. Їхні імена стали синонімами успіху та творчості, а їхні спільні проекти завоювали серця мільйонів шанувальників.

Починаючи з днів, коли Потап був продюсером гурту “Врємя і Стєкло”, а Позитив увійшов у склад цієї визначної групи, і до часу, коли вони разом займалися проектами гурту MOZGI, ці два талановиті артисти завжди ділили успіхи та труднощі разом. Їхня спільна творчість вражала своєю оригінальністю та енергією, а дружба між ними здавалася непохитною.

Позитив зізнався, хто зіпсував його дружбу з Потапом
Позитив зізнався, хто зіпсував його дружбу з Потапом

Проте, навіть у найтіснішій дружбі можуть виникнути непорозуміння, а долі людей можуть розходитися, незважаючи на роки спільного шляху. В одному з інтервʼю Позитив відзначив, що багато часу він не бачився зі своїм давнім другом Потапом. Він зізнався, що останні розмови показали, наскільки відмінні їхні погляди на життя та цінності.

Один із випадків, коли Позитив відверто згадав про незгоду, став епізод із нещодавнього випуску на каналі Люкс FM, де він наголосив, зовсім заблокований у Потапенка. На запитання про творчість Потапа в його Instagram, Позитив зізнався, що не може бачити всіх перформансів, які той робить, оскільки давно не підтримує з ним жодного звʼязку, а причина такого повороту подій невідома навіть йому самому.

Для багатьох фанатів це стало несподіваним поворотом подій. Спільна творчість та дружба Потапа та Позитива завжди асоціювалися зі спільними перемогами та позитивними емоціями. Проте, життя і людські стосунки складніше за зовнішній блиск.

Можливо, час покаже, чи зможуть ці два талановиті артисти знову знайти спільну мову та відновити свою дружбу. А можливо, це ще один приклад того, що іноді навіть найкращі друзі розходяться по своїх шляхах, залишаючи за собою лише спогади про минуле.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.