Караоке на майдані в США. Ігор Кондратюк в черговий раз поїхав до Америки: збирає гроші чи відвідує доньку?

Телешоу "Караоке на майдані" давно стало культовим в українському телеефірі. Але відомий телеведучий Ігор Кондратюк знову поїхав з ним у турне до США, залишаючи глядачів розмірковувати про це.

Починаючи з 1999 року, “Караоке на майдані” стало невіддільною частиною вихідних мільйонів українців. Простий, але захватний формат шоу дозволяв будь-якому перехожому взяти участь і продемонструвати свої вокальні здібності. Під керівництвом Ігоря Кондратюка, програма здобула величезну популярність і стала платформою для багатьох талановитих виконавців.

Ігор Кондратюк завжди був не тільки ведучим, але й талановитим продюсером та активістом. Його багатогранність і активна життєва позиція роблять його яскравою особистістю на українській медійній сцені. Він відомий своїми благодійними проєктами та волонтерською діяльністю, що лише підвищує його авторитет серед шанувальників.

Турне до США: нові горизонти?

Не вперше Ігор Кондратюк їде з “Караоке” до США. Так, у листопаді минулого року Ігор Васильйович повідомляв про свою аналогічну поїздку, але тоді ж сам й визнав, що збір грошей для потреб військових, що зазнали поранення, був на дуже низькому рівні. Тому не дивно, що фоловери зацікавились, що ж заставило продюсера здійснити поїздку знову. Всім відомо, що його донька Поліна мешкає та вчиться за океаном, здобуваючи професію спеціаліста з космічних систем. Тому є логічними припущеннями з боку користувачів, що батько поєднує професійну мету з особистою —  відвідуванням дівчини. Однак конкретних підтверджень цьому немає, адже Кондратюк завжди активно підтримував благодійні ініціативи та співпрацював з українською діаспорою в Америці.

Водночас не варто виключати можливість, що головною причиною поїздки Ігоря є сімейні справи. Візити до неї можуть демонструвати його відданість родині. Бути поруч із близькими – це важливий аспект життя, який Кондратюк цінує не менше, ніж свою професійну діяльність.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!