Тіна Кароль подала знак, що завершує кар’єру співачки: зірка натякнула, якій справі тепер присвятить себе

Останнім часом набирає обертів новий проєкт Тіни Кароль, яким поп-діва захопилась настільки, що її сольна кар'єра опинилась на другому плані.

Відома українська співачка Тіна Кароль завжди вражала своїх шанувальників здатністю постійно перевтілюватися та знаходити нові шляхи для самовираження.

Новий етап у кар’єрі Тіни Кароль

Її останній проєкт на YouTube-каналі “Дім звукозапису” став черговим підтвердженням цієї тенденції. У рамках цього проєкту Тіна разом з командою однодумців повертає до життя незаслужено забуті українські пісні, надаючи їм нового звучання та другого шансу на популярність.

Ця ініціатива викликала багато розмов та здивування серед фанатів співачки. Дехто навіть почав задумуватися, чи не планує Тіна Кароль завершити свою співочу кар’єру та зосередитися на відродженні національної музичної спадщини.

Річ у тому, що в умовах сучасного світу, де домінують комерційні музичні тенденції, багато шедеврів минулого залишаються забутими або недооціненими. Тіна Кароль з командою професіоналів вирішила змінити цю ситуацію.

У рамках проєкту виконуються старовинні українські пісні, які отримують нове аранжування та виконання. Завдяки цьому вони стають ближчими до сучасної аудиторії, зберігаючи при цьому свою автентичність і глибину. Кароль в програмі виконує роль і інтерв’юєра, і музичного продюсера. Вже відбулося три таких програми за участі Юлії Саніної, Онуки та  SHUMEI. Суть полягає в переспіві колись популярних пісень Ігоря Поклада, Володимира Івасюка та інших метрів української естради.

Саніна, Онука, SHUMEI у проєкті Тіни Кароль Дім звукозапису

Для самої Тіни Кароль цей проєкт став важливим етапом у її творчій кар’єрі. В інтерв’ю та публічних виступах вона неодноразово наголошувала на важливості збереження культурної спадщини та її популяризації серед нових поколінь.

Попри спекуляції щодо завершення співочої кар’єри, сама Тіна не раз запевняла, що не планує залишати сцену.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.