За кордоном, але в оточені жіночої краси: Потап із Чикаго порадив українцям, як пишатися своїм походженням

Знаходячись за кордоном відомий продюсер Потап намагається довести прискіпливій публіці, що він не забуває рідну неньку Україну. Проте реакція фанатів не завжди така, яку артист хотів би бачити.

Відомий український артист та продюсер Потап, який завжди знаходився у центрі уваги, вже давно проживає за межами України. Його відсутність у рідній країні викликала чимало запитань і дискусій серед шанувальників та критиків. Проте, незважаючи на це, Потап активно намагається створювати образ патріота, який не забуває своє коріння та підтримує українську культуру. Недавно Потап опублікував фото, на якому він разом із групою дівчат у традиційних українських вишиванках.

“По всьому світу українська вишиванка визнана символом національної гордості та краси. Носіть її з гордістю, відзначаючи своє почуття приналежності до великого українського народу!” – написав співак під світлиною.

Цей жест мав продемонструвати його прив’язаність до України та національної культури. Проте реакція громадськості була неоднозначною. У коментарях під відео багато користувачів висловлювали своє незадоволення та скептицизм, ставлячи питання про те, яке відношення Потап має до України, перебуваючи за кордоном.

На всі провокаційні запитання та негативні коментарі Потап вирішив не відповідати. Він продовжує ділитися своїм життям за кордоном у соціальних мережах, показуючи моменти зі своїх подорожей, роботи та особистих досягнень.

Потап показав, як проводить час в Чикаго без Каменських
Потап показав, як проводить час в Чикаго без Каменських

Потап неодноразово наголошував, що незалежно від місця перебування, він залишається вірним Україні та її культурі. Його публікації з елементами української символіки та участь у благодійних акціях на підтримку України свідчать про те, що він намагається підтримувати свою батьківщину, хоча й на відстані.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!