Актриса “Дизель Шоу” Вікторія Булітко дітей не має, а у Сморигіна їх троє: як виглядають нащадки Євгена

Зірка "Дизель Шоу" Євген Сморигін не тільки професійний актор, а й люблячий чоловік та батько трьох дітей. Як виглядають сини та єдина донька знаменитості?

“Дизель Шоу” по праву вважається одним із найулюбленіших гумористичних проєктів серед українських глядачів. Щотижня мільйони глядачів з нетерпінням чекали нових випусків, насолоджуючись неповторним гумором, актуальними жартами та яскравими виступами. Однією з найяскравіших пар на сцені цього проєкту є Вікторія Булітко та Євген Сморигін, які за свою спільну роботу завоювали любов і повагу публіки.

Вікторія Булітко та Євген Сморигін з Дизель Шоу
Вікторія Булітко та Євген Сморигін з Дизель Шоу

Вікторія Булітко та Євген Сморигін працюють разом вже понад тринадцять років. Їхній тандем на сцені настільки органічний і гармонійний, що глядачі часто приписують їм романтичні стосунки. Проте всі ці чутки є лише вигадками. Євген давно одружений і щасливий у шлюбі з Лідією, з якою він познайомився випадково.

Вони були сусідами в одному зі столичних будинків, де Євген винаймав квартиру ще до того, як став відомим на всю країну артистом. Їхня історія кохання розпочалася у 2007 році, і сьогодні вони виховують трьох дітей: синів Олексія та Олександра, і доньку Єлизавету. Шанувальники часто відзначають, що діти схожі на своїх батьків, як дві краплі води.

Комік Євген Сморигін розповів про свою родину та показав трьох дітей
Комік Євген Сморигін розповів про свою родину та показав трьох дітей

Євген Сморигін, окрім того, що є талановитим коміком, також проявляє себе як турботливий і відданий батько. Його сім’я завжди стоїть на першому місці, і він намагається поєднувати напружений графік роботи з родинними обов’язками. Це викликає ще більшу повагу серед його прихильників, які бачать в ньому не лише артиста, а й чудового сім’янина.

Як виглядають діти Євгена Сморигіна
Як виглядають діти Євгена Сморигіна

Вікторія Булітко, його колега по сцені, на відміну від Євгена, поки що не має дітей і зосереджена на розвитку своєї кар’єри. Вона є справжнім професіоналом своєї справи, постійно вдосконалюючи свої навички та шукаючи нові творчі виклики. Її талант, енергія та харизма роблять кожен виступ незабутнім, а сама Вікторія є справжньою окрасою “Дизель Шоу”.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.