Як це було: Тоня Матвієнко до безтями закохалася в чоловіка-ловеласа, а Арсен Мірзоян покинув свою сім’ю

Зараз Арсена Мірзояна і Тоню Матвієнко називають однією з найкращих пар українського шоу-бізнесу. Та їхні стосунки зароджувалися в той час, коли Арсен був одружений і виховував двох синів.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко брали участь у вокальному шоу “Голос країни” у 2011 році, там вони і познайомилися. Для того, аби стати учасником шоу, Арсен тимчасово переїхав у Київ з Запоріжжя, де його чекала дружина та двоє синів.

Арсен відразу звернув увагу на свою суперницю в шоу – доньку відомої української співачки Ніни Матвієнко Тоню. Незважаючи на те, що Мірзоян був одружений, йому дуже сподобалася Тоня Матвієнко і він уважно за нею спостерігав. А от сама Тоня перший час не звертала увагу на імпозантного чоловіка. Та все змінилося, коли проєкт закінчився і герої сьогоднішньої статті почали багато гастролювати разом. Саме тоді вони зблизилися і між ними закрутився роман. Так, Тоня Матвієнко якийсь час була коханкою у свого нинішнього чоловіка.

Як познайомились Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян – історія стосунків зіркової пари
Історія кохання Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

В недавньому інтерв’ю Тоня Матвієнко пригадала, що тоді її мама Ніна Митрофанівна була проти цих стосунків. Все через те, що Арсен мав дружину. Та сама Тоня зізнається, що по вуха закохалася, тому вирішила будувати відносини з жонатим і піти наперекір власній матері.

Арсен Мірзоян, Тоня і Ніна Матвієнко нарізали тонну олів'є для українських захисників
Історія кохання Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

Тоня була коханкою Арсена близько двох років, аж поки чоловік не розлучився зі своєю першою дружиною. Варто відзначити, що чоловік залишив своїй колишній дружині та дітям все спільно нажите майно. Зараз Арсен час від часу їздить в рідне Запоріжжя, щоб провести час з синами. А ось хлопці не приїжджають до батька у його нову родину, адже не хочуть спілкуватися з мачухою.

В одному з інтерв’ю Арсен Мірзоян відповів, чому так довго не розлучався з першою дружиною і тримав Тоню “у коханках”. Чоловік зазначив, що хотів упевнитись, що почуття до Матвієнко – не закоханість, чи просто захоплення, а справжнє кохання.

Тоня Матвієнко показала, як виглядає її дочка від Арсена Мірзояна
Історія кохання Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

У 2016 році Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко стали батьками: у них народилася донечка , яку вони назвали Ніною. Лише через рік після цього закохані вирішили узаконити стосунки і зіграли весілля в одному з ресторанів на березі Дніпра.

Історія кохання Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна

Зараз Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зізнаються, що проходили різні етапи у своїх стосунках, та вони щасливі, що тоді наважилися на відносини попри все.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.