Святослав Вакарчук висунув високі вимоги до своїх дітей від таємної дружини: “Хотів би колись пишатися”

Святослав Вакарчук зізнався, що мріє колись пишатися своїми дітьми так, як він пишається власним батьком. Про це артист розповів у своєму Іnstagram-блозі.

Український артист Святослав Вакарчук став батьком у досить зрілому віці. Його первісток народився, коли співаку було 46 років, а вже через рік народилася і донька. Вакарчук приховує своє особисте життя і жодного разу не показав публіці не лише своїх дітей, а й свою другу дружину, яка і народила йому нащадків. Та все ж, час від часу артист згадує про свою сім’ю в інтерв’ю, або у соціальних мережах.

Святослав Вакарчук заговорив про своїх дітей від таємної дружини
Святослав Вакарчук заговорив про своїх дітей від таємної дружини

Так, нещодавно Святослав Вакарчук опублікував у своєму Іnstagram-блозі світлину, на якій він позує поруч з табличкою, на якій вказана назва вулиці. Так, одна з вулиць Львову названа на честь батька співака Івана Вакарчука, який є відомим вченим-фізиком. Святослав відмітив, що дуже пишається батьком і мріє колись так само пишатися власними дітьми.

Коли іменем твого тата називають вулицю у вашому рідному місті – це великий привід для гордості. Хотів би колись пишатись своїми дітьми так, як завжди пишався їхнім дідусем

, – підписав знімок Вакарчук.

Користувачі Мережі відмітили, що батько Вакарчука дійсно визначна особа, а хтось припустив, що і колись на честь співака також будуть названі вулиці. Втім, знайшлися й ті коментатори, хто підкреслив, що дітьми потрібно пишатися не за заслуги, а просто так.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “У вас був чудовий батько. Те, що він зробив для української освіти – неоціненно. І ще й сина гідного виховав.”;
  • “Вашим іменем теж назвуть не одну вулицю”;
  • “Ваш батько пишався би Вами, Святослав!”;
  • “Дітьми треба пишатись в любому випадку, хоча б тому, щоб вони про це знали, та з повагою та відповідальність ставились до цього почуття. А більше від дітей вимагаємо, більше критикуємо, тим гірше буде їм, та більш невпевненими вони зростуть”.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук прожив у шлюбі з Ляльою Фонарьовою 20 років та дітей у них не було. У 2021 році співак оголосив про розлучення з дружиною і згодом стало відомо, що у нього є інша жінка, яка народила йому сина.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!