Кому із зірок загубила кар’єру Алла Пугачова: зовсім не біла і пухнаста, зате стала “монополісткою” на сцені

Алла Пугачова - відома співачка, зіркова кар'єра якої зачіпає кілька десятиліть. З чуток, вона заробила великий вплив і могла чинити його на інших зірок. Сьогодні ми розповімо про такі випадки.

Пугачова довгий час була, та й зараз залишається дуже вагомою фігурою в шоу-бізнесі. Її воля і слово мають великий вплив, і ходять чутки, що вона нерідко застосовує його до інших представників цієї сфери. Сьогодні ми розповімо про такі історії.

Одним із перших про це розповів співак Михайло Муромов. Він був досить популярний свого часу, це були 90-ті роки. Співак стверджував, що Алла Борисівна загубила його кар’єру. Тоді вона була на вершині слави і, за його словами, не хотіла мати конкурентів, від чого він і став жертвою. Також він розповідав, що співачка в такий самий спосіб вижила зі сцени Ольгу Зарубіну, Валентину Легкоступову та багатьох інших молодих артистів.

Кому із зірок загубила кар'єру Алла Пугачова
Кому із зірок загубила кар’єру Алла Пугачова

Також на цю теми висловлювалася Ліка Стар. За розповідями, Пугачова перервала і її кар’єру. Про це висловлювався Рустам Солнцев. Він говорив, що скандал стався після того, як поповзли чутки, що Ліка закрутила любовний роман із Володимиром Пресняковим, який тоді був чоловіком Крістіни Орбакайте. Після цих звісток, за словами Солнцева, примадонна заборонила для Ліки інтерв’ю, ефіри і загалом дорогу на телебачення.

Рустам також говорив, що вплив Алли на шоу-бізнес не надто перебільшений, враховуючи відомі йому подробиці. На той час співачка користувалася величезною популярністю, що дозволило їй зібрати навколо себе коло зірок, які покірно прислухалися до кожного її слова. Він вважає, що вона цілком могла висувати ультиматуми і вимоги до організаторів концертів.

Точних фактів усьому цьому немає. Не виключено, що це всього лише чутки. Але все ж очевидно, що Алла Борисівна має великий авторитет у певних колах.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.