Всі їх вважають ідеальною парою, а як все насправді: що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна

Їх називають найкрасивішою парою українського шоу-бізнесу. Та чи дійсно стосунки Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко такі ідеальні, як думають їхні прихильники?

Телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров завжди тримав своє особисте життя в секреті. Тому коли затятий холостяк оголосив про те, що одружився, публіка була дійсно вражена.

Обраницею Дмитра стала “Міс Україна 2016” Олександра Кучеренко. Дівчина молодша за Комарова на 15 років. На момент їхнього одруження Олександрі було 20 років, а Дмитру — 35.

Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна
Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна

Їхня історія кохання дійсно виглядає казковою. Познайомились Дмитро та Олександра на тому самому конкурсі “Міс Україна”, який у 2016 році дівчина виграла, а Комаров там був суддею.

Телеведучий тривалий час завойовував серце молодої моделі, а пізніше зробив їй пропозицію руки та серця у гелікоптері.

Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна
Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна

Далі було таємне одруження і вінчання у Єрусалимі. А ж після цього закохані оголосили на публіку про свої відносини.

В родині Дмитра Комарова зі Світ навиворі сталося поповнення
Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна

Чи дійсно Олександра і Дмитро ідеальна пара

Після одруження в інтерв’ю Кучеренко і Комаров запевняли, що у їхніх стосунках повна гармонія. Та є дещо, що молодій дружині зовсім не подобається у чоловікові, а саме його довготривалі відрядження. Як відомо, Дмитро раніше міг не бути вдома кілька місяців, адже перебував за кордоном, знімаючи програму “Світ навиворіт”. Зараз Комаров не виїжджає за кордон та все одно їздить у довготривалі відрядження по містам України. Така довга розлука завжди важко переноситься подружжям.

Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна
Що відомо про стосунки Дмитра Комарова і Міс Україна

Варто відзначити, що велика різниця у віці також не найкращим чином впливає на стосунки пари. Так, у подружжя дещо різні пріоритети в житті.

Олександра Кучеренко кілька років назад закінчила університет і зараз прагне розвивати кар’єру телеведучої. Дівчина наразі працює на телеканалі ICTV, де веде спортивні новини. Зараз кар’єра для Олександри на першому місці. Вона хоче досягти у своїй роботі успіху та слави.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

А ось Дмитру Комарову в цьому році стукне 41 рік. Чоловік вже досягнув неабияких успіхів і хоче відчути радість батьківства.

Кучеренко і Комаров не коментують своє особисте життя в соціальних мережах і не говорять про свої плани на батьківство. Та, схоже, найближчим часом народжувати дітей вони не збираються.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.