Репяхова й Созаєва: колись вони боролись між собою за серце Павліка, та тепер Катя це робить у прямому сенсі

Кохання до Віктора Павліка перетнуло долі двох жінок, Лариси Созаєвої та Катерини Репяхової, які, на перший погляд, могли б мати зовсім різні життєві історії.

Катерина та Лариса, дві дружини відомого українського співака, опинилися на перетині життєвих шляхів завдяки одному чоловікові. Їхні взаємини неодноразово були предметом публічних обговорень, адже спочатку жінки ворогували між собою. Лариса була покинутою, а Катя — щасливою, але з часом виявилося, що їхні долі мають багато спільного.

Дві долі

Лариса, яка була другою дружиною Віктора Павліка протягом 20 років, пережила складний період у житті, коли її чоловік покинув сім’ю заради іншої жінки. Її серце було розбите, але вона знайшла в собі сили продовжувати жити далі, виховуючи свого сина Павла. Трагедія прийшла до її родини, коли її син тяжко захворів. Лариса боролася за його здоров’я до останнього, але, на жаль, Павло помер у молодому віці. Ця втрата залишила глибокий шрам у її душі. Жінка навіть планувала піти чорницею у монастир.

Катерина, нинішня дружина Віктора Павліка, також зіштовхнулася з важкими випробуваннями. Вона щасливо вийшла заміж за свого коханого, і вони разом народили сина Михайла. Однак їхнє щастя затьмарилося хворобою дитини. Маленький Михайло потребує постійного медичного догляду і спеціального лікування.

Попри всю ворожнечу в минулому, Лариса та Катерина мають багато спільного.

Що спільного у житті дружин Павліка Каті та Лариси

Обидві жінки пройшли через випробування, пов’язані з хворобами своїх синів, і обидві їх люблять до нестями. Вони готові йти на все заради їхнього щастя і здоров’я. Лариса вже пережила найтяжчу втрату і сина, і чоловіка. Але вона перегорнула страшну сторінку життя, зустрівши й покохавши знову надійного чоловіка.

А Катерина зараз відчайдушно бореться за здоров’я свого сина, віддаючи всі сили й ресурси для того, щоб дати йому найкращий шанс на повноцінне життя. Та до цієї боротьби додалася ще одна — боротьба за серце чоловіка у прямому сенсі цього слова. Як відомо, Віктор днями переніс складну операцію, про яку розповіла Катя:

“4 години операції. Півгодини зупинки мого коханого серця”.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.