Ведуча ТСН Марічка Падалко звернулася до небайдужих і розповіла про велику проблему: “Рак шкіри”

Відома українська ведуча та журналістка Марічка Падалко заговорила про тему, на яку варто звернути увагу кожному. Про це не за чутками знає її колега Алла Мазур.

Марічка Падалко, відома українська журналістка та ведуча, активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Там знаменитість розповідає про свою професійну діяльність і багато інших корисних та часто особистих речей.

Нещодавно зірка поєднала особисте з корисним та особливо важливим – Марічка Падалко розповіла про захворювання, про яке варто не забувати кожному з нас. Ведуча ТСН привернула увагу своїх підписників на рак шкіри.

Падалко заговорила про рак шкіри

У новому дописі на своїй Інстаграм-сторінці Марічка Падалко зазначила – звичайнісінька родимка може стати величезною проблемою, якщо не стежити за нею та не звертати на неї уваги. За словами зірки, лікарі просять лише одного – не ігнорувати нові родимки на своєму тілі.

Відома ведуча Марічка Падалко привернула увагу українців до раку шкіри
Відома ведуча Марічка Падалко привернула увагу українців до раку шкіри

Марічка Падалко зазначила, що рак шкіри є тим видом онкології, який вилікувати найпростіше з усіх видів раку, якщо діагностувати його на ранній стадії. Знаменитість пояснила, що причиною для прийому у лікаря може стати зміна форми, кольору чи загального виду родимки.

Ведуча ТСН наголосила, що у період активного сонця спеціалісти – лікарі, дерматологи та косметологи – в усьому світі проводять інформування населення щодо небезпеки ультрафіолету. За словами Падалко, вона береже свою шкіру та виходить на сонце виключно із сонцезахисним кремом на шкірі.

Відома ведуча Марічка Падалко привернула увагу українців до раку шкіри
Відома ведуча Марічка Падалко привернула увагу українців до раку шкіри

Розповідає про це знаменитість не просто так. За словами Марічки Падалко, вона бере участь у проєкті “Я бережу свою шкіру”. Зірка пригадала, як 10 років тому вже видалила підозрілу родимку, саме тому й вирішила привернути увагу громадськості.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!