Два чоловіка Вікторії Булітко: актори “Дизель шоу” Євген Сморигін і Олександр Бережок претендують на 1 жінку

«Дизель шоу» - знайоме всім гумористичне телевізійне шоу. Команда проекту полюбилася багатьом. Але які взаємини складаються всередині зіркового ого колективу? Сьогодні ми про це і розповімо.

На сцені проекту деякі учасники грають сімейних пар. Роблять вони це так переконливо, що багато глядачів всерйоз думають, що це так і в житті. Хто з них лише грає роль, а у кого дійсно може бути роман?

Олександр Бережок разом із Євгенією Булітко грають ролі сімейної пари на сцені «Дизель шоу», а також у серіалі «Вижити за всяку ціну». Ще 2020 року Євгенія спантеличила шанувальників, коли виклала в соціальних мережах фото, на якому вона разом з актором і новонародженою дитиною.

Пізніше вона все ж розповіла, що вони пара тільки в кадрі, а так у них різні життя. Дружина Олександра зізнавалася, що впевнена у своєму чоловікові, а він у ній. Хоча все ж часом вона може накручувати себе, але намагається спокійно приймати всі ролі свого чоловіка.

Вікторія Булітко розповіла про стосунки поза сценою
Вікторія Булітко розповіла про стосунки поза сценою

Дещо інша історія складається між Євгенією Булітко та актором все того ж «Дизель шоу» Євгеном Сморигіним. Нещодавно дует відсвяткував 13 років спільної творчості. При цьому відомо, що вони були знайомі ще задовго до спільних виступів у шоу.

Акторів нерідко підозрювали в романтичних стосунках. Це підігрівав також той факт, що саме Євген рекомендував Булітко на роль актриси проекту, причому особисто давав рекомендації продюсерам студії. Актор зізнавався, що кращої кандидатури не бачив. Під час відбору це побачили й інші учасники команди.

Незважаючи на всі підозри, між ними теж немає роману. Відомо, що Євген багато років є щасливим чоловіком і батьком трьох дітей. Ця сім’я разом уже понад 15 років. Булітко ж намагається тримати в секреті своє особисте життя, але все ж відомо, що її обранця звуть Кирило Попович, і він музикант

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.