Всіх об’єднує одна особливість – “товстий” гаманець: що відомо про чоловіків онуки Софії Ротару Соні?

У відомої української співачки Софії Ротару є двоє онуків. Соня Євдокименко живе у США. Нещодавно зірка показала свого нового бойфренда – мільярдера із заможної родини.

Софія Ротару, відома українська співачка, за своє життя встигла стати справжньою живою легендою. Знаменитість написала не одну пісню, артистка виступила з великою кількістю концертів і гастролювала не однією закордонною країною.

У зірки все склалось чудово не лише в професійному, але і в сімейному житті. Софія Ротару виховала разом із покійним чоловіком сина Руслана, який подарував батькам двох онуків – Анатолія та Соню. Нині зіркові нащадки живуть за кордоном і будують особисте життя.

Особисте життя Соні Євдокименко

Соня Євдокименко живе у США, де працює у сфері моделінгу. Знаменита онука Софії Ротару мешкає у своїх апартаментах та активно розвивається. У шаленому робочому графіку зірка знаходить час і для особистого життя. Так, наприклад, нещодавно вона представила свого нового бойфренда.

Що відомо про особисте життя Соні Євдокименко – онука Софії Ротару знайшла нового бойфренда
Що відомо про особисте життя Соні Євдокименко – онука Софії Ротару знайшла нового бойфренда

Новим обранцем Соні Євдокименко виявився Максим Лернер. Бойфренд знаменитості – заможний чоловік із багатої родини. За інформацією, що можна знайти у відкритому доступі, родинні статки Ларнера складають більш як 1,2 мільярда доларів.

27-річний чоловік є онуком американського мецената, який заснував компанію MBNA Corporation. Сам Максим тривалий час займався професійним спортом, а потім здобув освіту за спеціальністю “Міжнародний бізнес”.

Що відомо про особисте життя Соні Євдокименко – онука Софії Ротару знайшла нового бойфренда
Що відомо про особисте життя Соні Євдокименко – онука Софії Ротару знайшла нового бойфренда

До цього онука Софії Ротару Соня Євдокименко три роки зустрічалась із Денисом Ждановим – мільйонером і представником ІТ-бізнесу. Втім, зіркова пара розійшлась. Родичка знаменитої української співачки не стала розкривати причину їхнього розриву.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.