Як зараз живе та чим займається вдова Кузьми Скрябіна і чи знайшла вона нове кохання: “Знає тільки Бог”

Легендарного артиста Андрія Кузьменка немає вже 9 років. Всі ці роки його дружина Світлана зберігала йому вірність та продовжувала його справу. Та чи відкрите зараз серце жінки для нових стосунків?

Андрій Кузьменко – легендарний український співак, автор текстів, композитор, письменник і просто талановита людина. Скрябіна немає вже 9 років, у 2015-му він загинув у ДТП, та його творчість досі дуже актуальна і популярна. Так, пісні Скрябіна досі одні з найпопулярніших в Україні, а молоді виконавці переспівують його найвідоміші хіти.

Кузьма Скрябін та фестиваль Шампанські очі
Кузьма Скрябін назавжди залишиться в серцях українців

Смерть Андрія Кузьменка була великою втратою для всіх українців, та для декого вона стала найбільш болючою, а саме для дружини та доньки співака.

Світлана Кузьменко (в дівоцтві Бабійчук) – перша і єдина дружина Скрябіна. Вони познайомилися ще в студентські роки і пройшли разом і бідність і важкі часи і шлях до слави та популярності.

Як виглядає дружина Кузьми Скрябіна
Як виглядає дружина Кузьми Скрябіна

Світлана – художниця, майстриня з розпису по дереву. Після смерті чоловіка Світлана почала активно займатися благодійністю, як це колись робив її чоловік. Так, жінка створила фонд імені Кузьми Скрябіна, який займається допомогою дитячим будинкам, лікарням та українським військовим.

Світлана є вдовою вже 9 років. За цей час вона не вийшла вдруге заміж та не представляла публіці іншого чоловіка. Та на питання, чи є у неї інший чоловік, Світлана відповідає неоднозначно.

Так, нещодавно на На допрем’єрному показі фільму “Я, Побєда і Берлін” жінка відповіла, чи є в її житті нове кохання. Так, Світлана не стала заперечувати це, чи підтверджувати наявність в її житті іншого чоловіка.

Знає тільки Бог

, – відповіла вдова Скрябіна на питання про нове кохання.

Вдова Кузьми Скрябіна розповіла, чи знайшла нове кохання після втрати чоловіка
Вдова Кузьми Скрябіна розповіла, чи знайшла нове кохання після втрати чоловіка

При цьому Світлана зізналася, що Кузьма навіть після своєї смерті “не залишив її у спокої”, адже залишив великий скарб у вигляді своєї творчості.

Навіть зараз він не дав мені спокою, пішов і залишив такий свій величезний скарб: пісні, книжки і все решта

, – зізналася Світлана.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.