“Я його муштрую”: Тіна Кароль зізналась, що змушує сина вчити математику та говорити одразу чотирма мовами

Син відомої української співачки Тіни Кароль навчається за кордоном. Зірка розповіла, що вивчає Веніамін Огір та наскільки він завантажений навчанням.

Тіна Кароль, відома українська співачка, активно займається своєю кар’єрою та професійною діяльністю. Знаменитість, крім того, виховує сина Веніаміна Огіра, якого народила від свого покійного чоловіка Євгена Огіра.

Зіркова пара стала щасливими батьками, але пізніше їхнє сімейне життя закінчилось – чоловік знаменитості відійшов у вічність від онкології. Втім, Тіна Кароль не злякалась і продовжила виховувати свого сина самостійно.

Де навчається син Кароль

Для дитини артистка створили найкращі умови та ніколи й нічого не жалкувала. Нині Веніамін Огір навчається за кордоном, у Лондоні. Там 15-річний юнак нині складає іспити та готується до завершення навчального року.

Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, де та як навчається її син Веніамін Огір
Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, де та як навчається її син Веніамін Огір

На своїй особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Тіна Кароль розповіла про те, що Веніамін Огір нині повністю поглинутий навчанням. За словами зірки, вона всіляко підштовхує його до нових звершень.

Тіна Кароль пригадала, що у неї за часів навчання в школі були проблеми з математикою, втім своєму синові вона такого не дозволяє. Артистка зазначила, що він досягнув таких результатів, що його навіть можна назвати професором.

“Я його муштрую, щоб математика була крута, не те, що у мене”, – пояснила своїм підписникам Тіна Кароль.

Співачка розповіла, що її син докладає зусилля, аби навчатись ідеально не лише заради оцінювання від учителів, але й заради власних знань – Веніамін здобуває якісну освіту за кордоном.

Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, де та як навчається її син Веніамін Огір
Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, де та як навчається її син Веніамін Огір

За словами зіркової матусі, її син знає не одну та навіть не дві мови. Веніамін Огір володіє українською, англійською, французькою та іспанською. Тіна Кароль зазначила, що вона хоче, аби її нащадок володів усіма озвученими мовами вільно.

До слова, раніше артистка розповідала про те, що її син завжди прагне принести мамі ідеальні результати. Знаменитість, хоч і не живе поруч із Веніаміном, постійно контролює його успіхи у навчанні.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.