Дві жінки Євгена Сморигіна: акторка “Дизель шоу” Вікторія Булітко схожа на його реальну дружину

Шанувальники неодноразово приписували Євгену Сморигіну та Вікторії Булітко романтичні стосунки. Але що насправді поєднує акторів "Дизель шоу" та яку схожість Вікторія має з дружиною свого колеги?

Євген Сморигін та Вікторія Булітко, актори популярного “Дизель шоу”, ділять одну сцену вже понад десять років. Їхня злагоджена та гармонійна робота на сцені створила ілюзію такого сильного зв’язку, що багато глядачів не раз підозрювали, що між ними може бути щось більше, ніж просто професійні відносини.

Вікторія Булітко та Євген Сморигін разом на сцені понад 10 років
Вікторія Булітко та Євген Сморигін разом на сцені понад 10 років

Завжди усміхнені та енергійні, Євген та Вікторія створюють на сцені яскраві та правдиві образи, які змушують глядачів сміятися та захоплюватися їхнім талантом. Їхні спільні сцени настільки природні та щирі, що це породжує чутки про можливий романтичний зв’язок. Однак, самі актори неодноразово запевняли, що між ними лише професійні та дружні стосунки.

Євген Сморигін, незважаючи на всі чутки, є зразковим сім’янином. Зі своєю дружиною Лідією він перебуває у шлюбі з 2007 року. Їхня історія кохання здається створеною самою долею, оскільки Лідія була його сусідкою в одному зі столичних будинків, де Євген винаймав квартиру. Сморигін не приховує, що закохався в майбутню дружину ледь не з першого погляду, і це почуття лише зміцніло з часом.

Євген Сморигін з дружиною Лідією
Євген Сморигін з дружиною Лідією

За 17 років щасливого шлюбу, пара народила двох синів та одну доньку. Євген часто ділиться, що його родина є для нього найбільшою підтримкою та натхненням. Лідія завжди була поруч, підтримуючи його у всіх починаннях, і разом вони створили міцну родину, що базується на любові та взаєморозумінні.

Євген Сморигін зі своєю дружиною та трьома дітьми
Євген Сморигін зі своєю дружиною та трьома дітьми

Попри запевнення акторів, фанати не перестають приписувати Євгену роман з Вікторією. Деякі шанувальники навіть вказують на зовнішню схожість між Булітко та Лідією, запевняючи, що Євгену ймовірно подобається саме такий типаж жінок. Однак, сам Сморигін завжди спростовує ці чутки, підкреслюючи, що його серце належить лише дружині.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!