Як зараз живе та чим займається вдівець Руслани Писанки і чи знайшов він нове кохання: тепер вона його янгол

Чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков вже майже 2 роки живе один. Як змінилося його життя без Русі, та чи готовий чоловік впустити у своє серце нову жінку?

Ігор Ісаков – перший і єдиний офіційний чоловік Руслани Писанки. Акторка знайшла своє кохання вже у зрілому віці і вийшла заміж за Ігоря, коли їй було за 40. А ось для Ігоря це був другий шлюб. Чоловік був одружений раніше і має дорослого сина від попередніх стосунків.

Ігор і Руслана були чудовою парою. Вони жили душа в душу у будинку, який побудували разом і планували там зустріти старість. Та на жаль в липні 2022 року серце Руслани Писанки зупинилося. Акторка померла через онкологічну хворобу, яку вона приховувала не лише від фанатів, а й від колег та знайомих.

Вдівець Руслани Писанки розповів, чи з'явилась в його житті нова жінка
Вдівець Руслани Писанки розповів, чи з’явилась в його житті нова жінка

Зараз Ігор Ісаков живе у тому самому будинку, який вони побудували з Русьою на Київщині. Ще в минулому році чоловік давав в інтерв’ю, в якому розповів, що нічого не змінював в будинку і не прибирав речі Руслани.

Все – на своїх місцях. Фотографії, відео, нагороди, сценічні костюми. І вишиванки наші, в яких розписувалися, висять у шафі.

, – зазначав Ігор.

Вдівець Писанки пригадав весілля з акторкою і показав сукню нареченої, яку досі зберігає
Вдівець Руслани Писанки розповів, чи з’явилась в його житті нова жінка

Ігор Ісаков не дуже активний в Мережі та час від часу він публікує фото та робить дописи у Facebook. Так, якщо проаналізувати всі дописи чоловіка, то можна зрозуміти, що він і досі не відпустив свою дружину і не почав жити далі.

Так, в новорічну ніч Ігор у своєму блозі в Facebook написав, що відчуває себе спустошеним і не бачить сенсу жити.

Сьогодні остаточно зрозумів що мій світ що був зруйнований вщент. Й зрозумів що вже нема сенсу жити

, – написав Ігор.

При цьому чоловік пообіцяв собі, що у новому році спробує віднайти сили для життя.

Вдівець Руслани Писанки розповів, чи з’явилась в його житті нова жінка

Очевидно, що Ігор Ісаков ще не готовий до нових стосунків, адже в його серці досі залишається Руслана Писанка. Чоловік важко пережив втрату коханої і зараз намагається віднайти сили, щоб жити далі без неї.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.