“Тоня зняла обручку”: Арсен Мірзоян розповів про стосунки та шлюб зі своєю другою дружиною Матвієнко

За особистим життям Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна стежать мільйони українців. Нещодавно чоловік зізнався, що його кохана зняла їхню весільну обручку.

Арсен Мірзоян, відомий український артист, давно та щасливо одружений із донькою Ніни Матвієнко Антоніною. Разом зіркова пара виховує доньку, але про особисте життя вони воліють багато не говорити. Звісно, попри це увага шанувальників все ще прикута до зіркового шлюбу.

Мірзоян про шлюб із Матвієнко

Так, наприклад, нещодавно Арсен Мірзоян завітав у студію М1. Там у діалозі з ведучими чоловік розповів про одну особливість стосунків зі своєю дружиною. Як виявилось, артист і його кохана не вважають весільні обручки найголовнішим атрибутом і показником кохання.

В ефірі Арсен Мірзоян зізнався, що для нього обручка – це така собі складова шлюбу, яка з часом починає “муляти”. Знаменитість пояснив, що вона може набридати, а тому й особливого сакрального сенсу артист у ній не бачить.

Арсен Мірзоян чесно розповів, які в нього стосунки з його дружиною Антоніною Матвієнко

Ведучий запитав у співака про те, що вважає стосовно цього його дружина. Крім того, він поцікавився, чи з’являлось у Тоні Матвієнко колись бажання зняти обручку. Арсен Мірзоян приховувати не став і зазначив – у них із дружиною однакове ставлення до цього.

Знаменитість пояснив, що його кохана вже давно зняла обручку та поклала її на поличку. Арсен Мірзоян зазначив, що у Тоні Матвієнко достатньо прикрас, які вона носить на пальці, де зазвичай красується обручка. Саме тому, зазначив чоловік, вона і зняла її. Сам він у цьому нічого поганого не бачить.

Арсен Мірзоян чесно розповів, які в нього стосунки з його дружиною Антоніною Матвієнко

Разом із тим, довів у студії М1 Арсен Мірзоян, він воліє носити весільну обручку на безіменному пальці правої руки. На камеру він продемонстрував прикрасу, що красується на його пальці.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!