“Він мені запропонував”: Надія Мейхер розповіла про дивну розмову з чоловіком онкохворої Насті Заворотнюк

Чоловіку Анастасії Заворотнюк Петру Чернишову довгий час приписували роман зі співачкою Надією Мейхер. Всю правду про їхні стосунки артистка розповіла в одному з інтерв'ю.

Ще у 2010 році українська співачка Надія Мейхер брала участь у танцювальному шоу “Лід і полум’я” в парі з відомим фігуристом та чоловіком Анастасії Заворотнюк Петром Чернишовим. Вони станцювали аргентинське танго і вразили глядачів не лише своєю майстерністю, а й емоціями і пристрастю, яка відчувалася між партнерами по танцю. Тоді в Мережі почали ширитися чутки, що між Мейхер та Чернишовим закрутився роман.

Надія Мейхер розповіла про дивну розмову з чоловіком онкохворої Насті Заворотнюк
Надія Мейхер розповіла про дивну розмову з чоловіком онкохворої Насті Заворотнюк

Та ось сама Надія Мейхер всі чутки про відносини з фігуристом спростовувала. Артистка запевняє, що навіть на репетиціях Чернишов говорив лише про свою дружину Анастасію Заворотнюк. Крім того, фігурист неспроста запропонував станцювати аргентинське танго, адже саме з цим танцем у нього було багато асоціацій та спогадів, пов’язаних з коханою дружиною.

Він мені запропонував станцювати аргентинське танго. Справа в тому, що колись вони з Настею були в Буенос-Айресі, а там у кожному кварталі виконують цей танець просто на вулиці.

, – розповіла Мейхер в одному з інтерв’ю.

Та і сам Чернишов, коментуючи чутки про роман з Мейхер запевняв, що ні з Надією, ні з іншими учасницями танцювального шоу у нього роману не було і бути не могло.

Чернишов переїхав до США
Петро Чернишов і Анастасія Заворотнюк

Нагадаємо, акторка Анастасія Заворотнюк вже 5-й рік бореться з онкологією. У 2019-му у жінки виявили злоякісну пухлину головного мозку. Відомо, що тривалий час Заворотнюк лікувалася у США, а останні роки акторка живе у своєму заміському будинку у підмосков’ї, але знаходиться під постійним наглядом лікарів.

Анастасія Заворотнюк не з’являється на публіці та повністю зникла зі всіх соціальних мереж. Відомо, що її стан стабільно важкий, та все ж акторка продовжує лікування.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.