Ось в чому був задум: як Кацуріни змусили “чайлдфрішників” Дантеса і Дорофєєву виховувати своїх дітей

Надя Дорофєєва, відома українська співачка, після розлучення з Володимиром Дантесом стала дружиною Кацуріна – свого друга та колись найкращого товариша ексобранця.

Колись Надя Дорофєєва та Володимир Дантес були одними з найвідоміших зіркових закоханих в українському шоубізнесі. Зіркова пара жила разом не один рік, але своїх дітей народжувати вони не поспішали. Така позиція викликала чимало запитань у шанувальників.

Кацуріни про виховання дітей

Так, наприклад, прихильники знаменитостей часто називали їх представниками руху “чайлдфрі” – тих людей, які для себе вирішили, що батьками ставати не планують і не мають бажання. Пізніше зіркова пара розлучилась та “організувала” своє особисте життя по-іншому.

Надя Дорофєєва закохалась у Михайла Кацуріна – колись найкращого друга свого колишнього чоловіка та ексобранця своєї колись найкращої подруги Даші Кацуріної. Новоспечена зіркова пара трішки більше як через рік своїх стосунків стала чоловіком і дружиною.

У мережі пожартували про те, що Кацуріни змусили Дорофєєву та Дантеса виховувати дітей
У мережі пожартували про те, що Кацуріни змусили Дорофєєву та Дантеса виховувати дітей

Володимир Дантес також не сидів у холостяках. Він в один момент усвідомив, що йому симпатизує Даша Кацуріна, тому почав стосунки з експодругою своєї колишньої дружини. Вони, своєю чергою, ще не встигли заручитись і стати парою офіційно, але вже живуть в одному домі та багато часу проводять разом.

Такий поворот долі став фундаментом для великої кількості жартів зі сторони публіки. Так, наприклад, нещодавно шанувальники у соціальній мережі “Х” (у минулому – Твіттер) пожартували про те, що Даша Кацуріна та Михайло Кацурін “змусили чайлдфрішніків” Дорофєєву та Дантеса виховувати своїх дітей.

У мережі пожартували про те, що Кацуріни змусили Дорофєєву та Дантеса виховувати дітей
У мережі пожартували про те, що Кацуріни змусили Дорофєєву та Дантеса виховувати дітей

Хай там як, але Дантеса та Дорофєєву, а також їхніх партнерів Кацуріних все влаштовує. Тепер у дітей, говорять фанати, на двоє люблячих батьків більше.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.