“Втручатися в особистий простір”: дружина Остапчука зізналась, як ставиться до його дітей від першого шлюбу

Відома українська блогерка та дружина шоумена Володимира Остапчука розповіла про своє ставлення до його дітей від попереднього шлюбу. Що думає Полтавська про нащадків коханого?

Про особисте життя Володимира Остапчука можна знімати фільми. Знаменитість був одружений тричі. У першому шлюбі з Оленою Войченко зірковий шоумен став батьком двох дітей. Після скандального розлучення чоловік із нащадками бачиться не так часто, як того б йому хотілося.

Через 4 роки після розлучення з другою дружиною Володимир Остапчук встиг одружитись вдруге та вдруге розлучитись. А не так давно чоловік оголосив про третє одруження з Катериною Полтавською. Нещодавно зіркова обраниця розповіла про своє ставлення до його дітей.

Полтавська про дітей Остапчука

На своїй Інстаграм-сторінці Катерина Полтавська часто спілкується зі своїми шанувальниками. Нещодавно у знаменитості спитали, чи спілкується вона з донькою та сином свого чоловіка і чи планує вітати молодшого сина з прийдешнім днем народження.

Дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська розповіла про ставлення до його дітей
Дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська розповіла про ставлення до його дітей

У відповідь на запитання шанувальників Катерина Полтавська нагадала, що у Володимира Остапчука двоє дітей – 11-річна донька Емілія та 6-річний син Еван. За словами дружини шоумена, вони живуть у Канаді, але з ними вона жодного разу не бачилась.

Саме тому, продовжила Катерина Полтавська, вона не вважає обов’язковим вітати сина Евана з його днем народження та спілкуватись із дітьми обранця. Знаменитість наголосила, що дитяча психіка дуже чутлива до нових знайомств, особливо до таких важливих.

Дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська розповіла про ставлення до його дітей
Дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська розповіла про ставлення до його дітей

Саме це є причиною, чому Катерина Полтавська не виголошує ініціативу спілкуватись із дітьми – вона хоче дати їм право вибору. Знаменитість поділилась думкою, що син і донька її чоловіка мають підрости, аби самостійно вирішити, чи варто спілкуватись із дружиною свого батька.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.