Скільки Джамала могла заплатити за народження сина в елітному пологовому: кругла сума з трьома нулями

Зірки часто привертають увагу не лише своєю творчістю, а й подіями з особистого життя. Однією з таких подій стало народження третього сина співачки Джамали в елітному пологовому будинку "Лелека".

Раніше багато українських зірок і заможних осіб воліли народжувати своїх дітей за кордоном, обираючи клініки у Швейцарії, Німеччині, США та інших країнах. Однак останнім часом спостерігається тенденція до зміни цих вподобань. Рівень медицини в Україні та наявність висококласних медичних закладів, таких як “Лелека”, стали вагомими аргументами на користь народження дітей на Батьківщині.

Тенденція народжувати дітей у висококласних приватних пологових будинках в Україні стає все більш популярною серед людей, м’яко кажучи, не бідних. Однією з перших цю практику популяризувала Лілія Ребрик, яка також народжувала у “Лелеці”. Вона неодноразово ділилася своїм позитивним досвідом і висловлювала вдячність медичному персоналу за професіоналізм і турботу.

Не відомо, прислухалась до цих розповідей Джамала чи ні, але вона також зробила свій вибір на користь цього закладу й, вірогідно, не пожалкувала про це.

Вартість послуг

Відповідно до відкритих джерел, вартість послуг у цьому пологовому може варіюватися від 60 тисяч до 150 тисяч гривень й більше, залежно від обраного пакета послуг та рівня комфорту. У випадку зіркових клієнтів, таких як Джамала, ця сума може сягати навіть значно вищих значень через додаткові послуги та особливі умови, які можуть бути надані.

Зі слів пацієнтів, “Лелека” надає широкий спектр послуг, які включають комфортні умови перебування, професійний медичний догляд та сучасне обладнання. Також у закладі працює висококваліфікований персонал, який забезпечує індивідуальний підхід до кожної жінки. Це дозволяє створити максимально комфортні та безпечні умови для народження дитини.

Зрозуміло, що такі заклади зацікавлені у тому, щоб до них зверталися зіркові родини, тому що завдяки цьому зростає їх престиж, статус та доходи.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.