Завжди був улюбленцем жінок: як Віталій Борисюк став чоловіком Ольги Сумської, для якої був коханцем

Українська акторка Ольга Сумська і її чоловік Віталій Борисюк – це приклад справжнього кохання, яке триває вже 28 років. Сьогодні ми розповімо історію їхнього кохання, як воно почалося і розвивалося.

Майбутня пара познайомилася на новорічній вечірці, яку організували їхні спільні друзі. Ольга згадує, що тоді він виглядав переможцем, адже отримав головну роль у театрі. Тоді вона навіть не уявляла, що познайомилася з майбутнім обранцем.

Через деякий час між ними промайнула іскра, яка переросла у справжні міцні почуття. Початком їхньої історії стала вистава “Кандід”, в якій Ольга і Віталій грали пару. Вони відповіли один одному взаємністю.

Сумська згадує, що вранці перед виставою знайшла записку, в якій Борисюк запрошував її наступного дня до себе. Вона була написана в ігровій романтичній формі, де чоловік порівнював актрису з шоколадом.

Як Віталій Борисюк став чоловіком Ольги Сумської
Як Віталій Борисюк став чоловіком Ольги Сумської

Цікаво, що на той час кожен із них уже мав другу половинку. У Борисюка була дівчина на ім’я Жанна, але не дивлячись на це, він одразу звернув пильну увагу на Ольгу. У неї ж був чоловік, Євген Паперний. З ним у майбутньому були великі з’ясування стосунків, адже він працював у тому ж театрі і, звісно, все дізнався.

Пара пережила багато скандалів через це, але все ж таки Ольга наважилася подати на розлучення з попереднім чоловіком, і вже 1996 року Сумська та Борисюк одружилися і стали жити разом. За словами Ольги, вона ніколи не шкодувала про свій вибір. Пізніше, 2002 року, в сім’ї народилася донька, яку назвали Ганною.

Цікаво, що зараз Ольга підтримує зв’язок із колишнім чоловіком, їм вдалося стати друзями. А ось колишня Віталія не є медійною особистістю, тому про неї практично нічого не відомо. Після розставання, Борисют з нею контакт не підтримує.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.