Розкішний особняк, квартири й автомобілі: що залишила своїм спадкоємцям після смерті Анастасія Заворонюк

30 травня перестало битися серце Анастасії Заворотнюк. 53-річна акторка останні роки серйозно хворіла, тож розпорядилася спадщиною завчасно, щоб нікого не образити.

У 2018 році Анастасія Заворотнюк народила третю дитину, а за рік сталося жахливе – всенародна няня захворіла на рак головного мозку. Шанувальники акторки очікували на позитивні новини про одужання, та старша донька Анна сповістила про смерть мами.

Кому дістанеться спадщина Анастасії Заворотнюк

Останні дні життя Анастасія провела у хоспісі, оскільки її страшенно мучили болі. Чоловік Петро Чернишов увесь вільний час проводив біля ліжка коханої дружини. А після її смерті з’ясувалося, що Заворотнюк не залишила благовірному майже нічого зі своєї численної нерухомості.

Знаючи про невиліковність хвороби, акторка ще 2021 року розпорядилася власним майном. Якийсь час Настя жила в Америці, займаючись нерухомістю, тож у неї самої накопичилося чимало житлових квадратів.

Кому дістанеться спадщина Анастасії Заворотнюк

Всі автівки знаменитість переписала на маму Валентину Борисівну. А 3-поверховий маєток у селищі Крешино, де останнім часом мешкала родина, дістався двом старшим дітям Заворотнюк від попереднього шлюбу – сину Майклу та доньці Анні. Має він 682 квадрати й орієнтовно коштує 160 млн рублів.

Кому дістанеться спадщина Анастасії Заворотнюк

На вулиці Митній у Насті була квартира вартістю близько 50 млн руб. За нею існує борг у майже 44 тис.руб., вірогідно, за комуналку. На Петра Чернишова та дітей записана квартира на Улофа Пальме за 80 млн руб. Отже, вдівцю буде де прихилити голову, якщо нащадки дружини вкажуть на двері свого елітного котеджу. Ще в Заворотнюк була елітна дача у селищі Малахівка Люберецького району.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.