Розлучений Олексій Суханов вперше розповів про свою обраницю: “В 50 років залишитися самотнім”

Відомий український ведучий Олексій Суханов розповів про свою нову обраницю. Знаменитість неочікувано заговорив про особисте життя після 50 років.

Про особисте життя відомих представників українського шоубізнесу завжди цікаво їхнім шанувальникам. Так, наприклад, популярний ведучий Олексій Суханов неочікувано заговорив про свої стосунки та зізнався, чи зустрічається з кимось.

Суханов про своє особисте життя

Знаменитість в інтерв’ю для програми “ЖВЛ” вперше розповів про те, хто є його обраницею. Довгими роками він приховував свою жінку від публіки. За словами Олексія Суханова, він не хоче “годувати” шанувальників подробицями свого особистого життя тільки заради того, аби постійно з’являтись в інформаційному просторі.

Олексій Суханов неочікувано заговорив про своє особисте життя та зізнався, чи має стосунки
Олексій Суханов неочікувано заговорив про своє особисте життя та зізнався, чи має стосунки

Офіційно відомий український ведучий Олексій Суханов був одружений лише одного разу. Колишня обраниця знаменитості, росіянка Ольга, зустрілась на його шляху, коли той лише починав свою кар’єру. Відомо, що пара розійшлась 2016 року.

Тоді подробиць розлучення знаменитість вирішив не розповідати, а тому причина розлучення й досі залишаються невідомою. Втім, за словами ведучого, з колишньою дружиною він підтримує контакт. Олексій Суханов пояснив, що у кожного з них вже власне життя, але він все ще залишається вдячним ексобраниці за те, що вона подарувала йому 13 років сімейного життя.

Олексій Суханов неочікувано заговорив про своє особисте життя та зізнався, чи має стосунки
Олексій Суханов неочікувано заговорив про своє особисте життя та зізнався, чи має стосунки

А ось про своє нове кохання Олексій Суханов розповідати не поспішає. Знаменитість пояснив, що він би міг поділитись подробицями, якби його друга половинка цього хотіла. Втім, порушувати право жінки на збереження таємниці він не може та не хоче.

Олексій Суханов поділився, що їм разом дуже добре, а також – вони вчаться тримати свої емоції при собі, а також працювати над самоконтролем. Ведучий не приховує, що він емоційна людина, але не заперечує, що хоче стати кращою версією себе.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.