Похорон Анастасії Заворотнюк: родина 53-річної акторки відкрила труну на церемонії прощання (ФОТО)

У Мережі опублікували кадри монастиря в москві, де рідні Анастасії Заворотнюк зібралися провести зірку серіалу "Моя прекрасна няня" в останню дорогу.

Сьогодні, 1 червня, у москві попрощалися з російською акторкою Анастасією Заворотнюк, яка померла 30 травня після тривалої боротьби з онкологією. Прощання зі знаменитістю відбулося в одному з московських храмів, де зібралися близькі люди авторки, аби вшанувати її пам’ять.

Однією з перших на церемонію прощання прибула співачка Лоліта. Вшанувати пам’ять акторки також прийшли артист Едгард Запашний, фігурист Ілля Авербух, Татьяна Тарасова та інші публічні особистості. Згодом до них долучився російський співак Григорій Лепс.

Похорон Анастасії Заворотнюк
Похорон Анастасії Заворотнюк

Церемонію вирішили зробити публічною. Родичі Анастасії відкрили труну, але знімати поряд із тілом заборонили. Підійти могли лише близькі люди. За словами присутніх, хвороба дуже змінила акторку, вона виглядала худою, а на її обличчі було накладено багато гриму.

Нагадаємо, що у 2019 році у Заворотнюк було діагностовано онкологічне захворювання – злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Акторка припинила з’являтися у публічному просторі. Завершивши свою кар’єру, вона розпочала лікування.

Рідні Анастасії не розголошували, від чого вона страждає. А сама зірка “Моєї прекрасної няні” не публікувала жодних своїх фото. Згодом у Мережі з’являлися фото, на яких можна було побачити, який вигляд має знаменитість.

Відомо, що в Анастасії Заворотнюк залишилося троє дітей: доньки Анна та Міла, а також син Майкл. Старші діти, Анна та Майкл, народилися у її шлюбі з бізнесменом Дмитром Стрюковим. Донька Міла з’явилась у стосунках з Петром Чернишовим, який залишався з відомою акторкою протягом усіх років хвороби. До речі, молодша донька Заворотнюк народилася незадовго до того, як стало відомо про захворювання її матері.

Анастасія Заворотнюк з дітьми та чоловіком
Анастасія Заворотнюк з дітьми та чоловіком

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.