Куди зникла “Ревізорка” Ольга Фреймут? Виїхала з України і втратила кар’єру на телебаченні заради дітей

Українська телеведуча Ольга Фреймут вже понад 2 роки не з'являється на телебаченні та зникла з інформаційного простору. Виявляється, "Ревізорка" вже 2 роки живе у Лондоні.

Ольга Фреймут багато років була однією з найвідоміших українських телеведучих. Найбільшу популярність вона здобула завдяки шоу “Ревізор”. Там Ольга їздила по закладам харчування та готелям України і перевіряла їх на чистоту та сервіс.

Також Фреймут відома тим, що являється експерткою з етикету і навіть випустила кілька книг на цю тему.

Та з 2018 року Фреймут стала все рідше з’являтися на телебаченні. Це було зумовлено тим, що телеведуча вийшла заміж і народила двох дітей погодок. А з 2022 року Фреймут зовсім зникла з українського телебачення та інфопростору.

Де зараз Ольга Фреймут і чим вона займається

Після початку повномасштабної війни в Україні Ольга Фреймут разом з двома своїми малолітніми дітьми виїхала у Велику Британію. Телеведуча неодноразово говорила, що мріє повернутися додому, в Україну, та поки тут триває війна, вона хоче аби її діти були у безпеці.

Ольга Фреймут впервые показала младшую дочь от мужа с Нового канала
Ольга Фреймут розповіла, ким працює в Британії, та чи планує повернутись в Україну

У Лондоні Фреймут не сидить на місці, жінка працює у газеті Sunday Expres, пише у щотижневу колонку новини про Україну. Звісно, її роботу у Лондоні не можна зрівняти з телекар’єрою в Україні та сама Ольга вважає, що робить гарну справу, висвітлюючи події, які відбуваються в Україні за кордоном.

Крім того, Ольга займається благодійністю. Телеведуча час від часу бере участь в різних благодійних заходах, на яких збираються кошти на допомогу Україні.

Ольгу Фреймут розкритикували за її недоречні висловлювання про дітей
Ольга Фреймут розповіла, ким працює в Британії, та чи планує повернутись в Україну

До слова, поки Ольга Фреймут знаходиться з молодшими дітьми у Лондоні, її старша донька Злата навчається у США. Туди дівчина переїхала ще задовго до повномасштабної війни в Україні, адже хотіла самостійного життя та вчитися в Америці. У цьому році Злата закінчила навчання в американській школі. Куди буде вступати дівчина далі наразі невідомо.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.