Як звучить реальний голос Орбакайте: донька Пугачової продемонструвала свої справжні таланти без фонограми

Всім зрозуміло, що зіркою Крістіна Орбакайте стала виключно завдяки зв'язкам впливової мами Алли Пугачової. І хоча армія фанів у співачки чимала, все частіше лунають нарікання на якість виконання.

У Монако відпочивають люди виключно заможні та вибагливі. Ось і замовили в одному з ресторанів виступ доньки Алли Пугачової. Крістіна Орбакайте, як годиться, виступила перед гостями й привітала винуватицю урочистості з іменинами.

Христина Орбакайте показала справжній голос

Навіть легенько обійняла дівчину. Звісно, та була приємно вражена подібною увагою. А от решта гостей виявилися не дуже вдоволеними виступом зірки. Під відео з крутої вечірки з’явилися такі підписи:

“Дуже важко співати вживу без будь-яких обробок. Не співає, а волає тут”.

“Чому надривається? Тепер Крістіна заробляє в кафе? Співати не вміє, горланить”.

“Голос покинув чат разом із фанерою”.

Дуже дивно, що Орбакайте довелося виконувати свій хіт “Просто любіть тєбя” без фонограми. Зазвичай зірки на корпоративах особливо не заморочуються – тупо розкривають рот під запис власних пісень.

Христина Орбакайте показала справжній голос

Що сталося цього разу, незрозуміло. Можна зрозуміти Філіпа Кіркорова, якого після “голої вечірки” погнали виправдовуватися на Донбас. От там якраз не було жодних умов увімкнути фанеру й довелося сяк-таки підтягувати пісню Ірини Білик “Снєг”, плутаючи та забуваючи слова. Але ж Монако – не Донецьк, там мали б бути створені відповідні умови.

Останнім часом на Крістіну теж звалилися 33 нещастя. Після оголошення гастрольного туру до США у березні 2024, концерти зірки у містах росії скасували один за одним. Коли співачка переспівала хіт своєї видатної матусі “Позові мєня с собой”, то теж не обійшлося без хейту.

Музичні критики відзначили, що Орбакайте особливо не заморочувалася з кавером і виконала все точнісінько так, як було в А.Б. От тільки голосові дані у мами й доньки доволі різні, тож своїми верхніми частотами Христя лише зіпсувала відомий хіт.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!